bugün

kız zorla tutulur ve alt duduşu emiklenir.
yakışıklılık ya da karizmanızla öne çıkmıyorsanız, her seferinde işe yarar bir teknik olarak; onunla kaybedeceğiniz bir iddiaya girin, ya da onu bir şekilde size borçlandırın. (bkz: Sözlükte taktik görüp gidip kıza borç para vermek)
Borç derken onun söylediği bir şeye durduk yere alınıp kendini affettirmesi için bir şeyler ısmarlamasını söyleyin. Her zaman spesifik olmakta fayda var. Bana bir ara bir şey ısmarla yerine atıyorum bir cafe latte borcun var daha iyi yaklaşımdır.

Facebook'ta ise en işe yarar taktik:
-Kusura bakma tipim değilsin
diyerek lafa başlamaktır. Sonrasını dille hallebilirsiniz.

(bkz: Eski bir zamparanın not defteri)
- merve?
-efendim sedat.
- ya sen şimdi kızsın ya. Ben de erkeğim. Madem böyle denk gelmişiz biz senle. Biz çıkalım bence.
- ne diyosun ya gerizakalı mısın?
- yok, çıkmak istiyorum ben.
çıksana benle ya la.
evlilik teklifi etme yöntemlerinin yanında bayık kalacaktır.
saati sorup cevabı aldıktan sonra bu saatten sonra benimsin diyeceksin.
riskli ama temiz iş.
2011'in güngörününde çıkma teklifi eden zat-ı muhterem kaldı mı?
#14017385 dişiler içinde şöyle olabilir.
hoşlanılan erkek diğer arkaşların yanına götürülür ve sorulur;
-arkadaşların eniştesi olur musun?
(tabi kızlarımızdan böyle bi hareket asla beklemiyoruz)
çıkma teklifi mi kaldı,hangi devirde yaşıyoruz ,iki insan birbirinden hoşlanırsa zaten elektrik kendiliğinden olur,öpüşülür sevişilir.dolayısıyla yöntemler geçmiş zamanlarda kalmıştır.
önce arkadaş olup ilişkiyi adım adım flörte doğru götürmek. sonunda teklif etmek zorunda bile kalmazsınız.
hiç kasmaya gerek yoktur.

-benimle çıkar mısın?

gayet de yeterlidir, hayır diyorsa zaten götünüzdeki osurukla bunu söylemiş olsaydınız yine hayır diyecekti. siktir edin, başka limanlara yelken açın.
- hey, takıl bana hayatını yaşa!
+ ben senin bildiğin kızlardan değilim, hıh!
çıkma ne demek bilmiyorum ama, karaktere göre değişiklik gösterir bu teklifler.
-şimdi yolun başına geldik güzelim, ver elini.
hoşlanılan dişi diğer arkadaşların yanına çağrılır ve sorulur...
-arkadaşların yengesi olur musun?
(biraz kıroca ama olsun)
ilki her zaman facebook'tur zaten, ondan hiç şüphem yok. ikincisi de telefondan mesaj atmaktır. hiç kimsenin yüzyüze ya da çok ilginç bir şekilde kalp kazanma oyunları yapacağını düşünmüyorum.

yeni nesil bu zor olaylara girip teklif yürütecek kadar çalışkan değil.
amatör ergenlerin yöneleceği ''karşı cinse açılma yöntemleri''dir..oysa işini bilen profosyoneller buna gerek bile duymazlar..
Bir de kızların çıkma teklifi vardır ki acayiptir. Genelde bu tip sorumluluklar (?) erkeğe düştüğünden kızların bu durumda ' noluyoz lan ' diye gerildiği andır.
Çocuğu öküz gibi kesmekte olan arkadaşım ekle, iptal et, ekle, iptal et yaparken iptal edememiş ve arkadaşlık isteği kabul edilmiştir. Çocuk durumun farkındadır, arkadaşları ona söylemişlerdir.

- ıı. Merhaba. Ekledim ama rahatsız etmiyorum umarım?
- yoo ne alaka. Arkadaşın bahsettiği kız sen misin?
Burdan sonrası sislidir, zaman durmuştur, suratta aptal bir surat ifadesi vardır.
- Ne dedi ki? hangi arkadaş o? noluyo ki
salağa yatılır..
- ha sen değilsin o zaman tamam pardon
- yok ya benim aman öf evet ya söliyim içimde kalmasın dedim herneyse hoşçakal.
Çocuk derhal silinir ve arkadaş kendisiyle bi 5 dk yalnız kalır.

O hafta çocuk bir kızla el ele gezmektedir. Kız çocuğun eski sevgilisidir ve durumu öğrenince çocuğa geri döner.

(bkz: Döte giren şemsiye öylece kalır orda)
"böyle çık karşısına konuş" diyenler vardır . . .
Çık karşısına . sonra bi tutul. sonra buralara bakarken görürüm seni . dengesiz .
senle biz iyi oluruz ya sen ne diyon he?
(bkz: asansörü tutar mısın)
günümüzde artık direkt sevişme olayına girildiğinden böyle tekliflere sadece banyodan çıkarken ya da evden çıkarken rastlayabilirsiniz. gençlerin zamanını boşa harcamanın alemi yoktur. (bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır)
(bkz: #12674838)
en kralını söyliyim mi size gençler(evet dediğinizi duyar gibiyim)

+babuşesko, çekicen kafayı (ama çok diil çakırkeyfte bırak mümkünse votkayla çek ki kokmasın hayvan gibi) açık açık dökücen içini.olmazsa zati kaldığın yerden devam içmeye.

hadi hayırlı traşlar.
-kanka nasılsın ?
+iyidir kanka nasıl olayım aynen devam.
-iyi iyi kanka .
+seni seviyorum.
-bende seni aşkımm...

ergen kuzenime göre böyle. facebook'ta yapacaksınız bunu.
-facede ilişki durumu yapalımmı.
-hönk çıkmıyoruz biz farkındamısın
-e çıkıcaz işte
(bkz: ben bu öküzü gördüm)
güncel Önemli Başlıklar