bugün

er kişilerin övünç kaynağı olarak görülen, ancak tıbbi destek almadan gerçekleştirilmesi pek olası olmaması sebebiyle külliyen yalan olarak görülebilecek performans değerlendirmesidir.

(bkz: darbeli matkap)

edit: aramızda çıkarmadan beş yapabilen ibneler de varmış. kendileri arzu ederlerse benim üzerimde deneyebilirler. ha yapamazlarsa sabah akşam iki posta yaparım 1 hafta boyunca.
beşler sucukları *
(bkz: memba suyu)
(bkz: nicholai hel)
ayrıca
(bkz: bu ne yaa)
ortalığa çıkarmadığı penisi ise çıkarmadan beş(5) yapan adam ortalama 2 defa rüyasında kamyon deviriyordur.(ama yine de ben bir bok anlamadım. adama sormazlar mı neyi nerden çıkarmıyorsun arkadaşım pantolondan mı malum yerden mi? çok sinirlendim sabah sabah üstüme hiç mi hiç gelmeyin! bu entry sabahın ilk ışılarında silinir ona göre kıymetini bilin bilmeyin uyuyacağım ben**)
yolda orasını burasını kaşıyan adamın fantazisidir..hatta bu fantazileri yolda yürüyen zavallı xy kromozomlar üzerinden yapar , sonra kahveye gider hayalle gerçeği ayırt edemeyen bi ruh haliyle "hehe osman lan çıkarmadan 5 yaptım gene yolda demin" der , osman tabii alışık duruma "abi yeni pantolon veriyim mi , ıslanmıştır o " der ve hafifçe gülümser..
10-5=5 durumudur.

baska bir durum için:

(bkz: cıkarmadan bes atmak)
(bkz: yine de şahlanıyor aman)
(bkz: çıkarmadan beş)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: çıkarmadan beş başlık sıçmak)*
cinsel gücü nicelemek, ölçülebilir hale getirmek için zırvalanan şey. muhtemelen ereksiyon hali bozulmadan beş kere boşalabildiğini söylemekte bizlere. ancak bu ibne orgazm ishali olduğundan her pompada boşalıyordur zaten. yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında final yapacak yetenektir kendisi.
(bkz: arkayı beşleyelim beyler)
türk seks kanununun yaşanılması zor hayalidir.