bugün

dayının hak ettiği şekilde cevap verilmesi olayıdır.

https://mobile.twitter.co.../1467903656523665408?s=21

allahtan pipini göster dememiş.
çok güzel hareketler bunlar.
Çıkar bakayim telefonunu diyen çomarlara yapilmasi gereken güzel bir hareket, takdir ettim.
insanların artık canına tak etmiş bir durumdayken öyle gevrek gevrek sırıtarak dalga geçer gibi bir ifade takınırsan normal ağzına o telefonu sokmaları.

Kimse büyüğe saygı vs geyiklerine girmesin. Önce büyükler küçüklere sevgi gösterecek empati yapmasını öğrenecek. Bu tepki belki bir milattır. bir daha geçinemiyorum diyene telefon edebiyatı yapmadan önce iki kere düşünür artık insanlar.
bunun için telfonu çıkra dememiş miydi zaten? ekonomiyi bu saçmalık üzerinden değerlendirecek değil ya.
Bunun bi üst versiyonu döte sokmaktır. Dayıların, böyle bi ortamda Fazla ileri gitmeleri hoş olmayan sonuçlara yol açabilir. Aman diyim..
iyi yapmış. Haketti.
belki ağzına

belki de götüne sokarlar

şans kapıyı kırınca.
adam eminim ulan iyki götüme sokmadılar diye düşünmektedir.
Yazık ülke ne hale geldi.

Ülke en az 50 yıl geride 50 yıl.

Milletin kullandığı telefon bizi ne ilgilendirir ya hu.

Bu ağzına sokan hanzo da en az onun kadar kötü gereksiz bir insan.
görsel
Artık bu bir başkaldırının sembolüdür.
Böyle danışıklı dövüş videolarıyla mastürbasyon yaparsınız anca siz, beton kafalılar.

görsel
şiddeti hiç bir zaman onaylamıyorum ama...

bu amınoğuları bu "telefonu çıkar" olayını nereden öğrenmişler? kim bunların akıllarına sokmuş bu lafı? hepsi bir fabrikadan çıkmış gibi aynı şeyi tekrarlıyor. kadını, erkeği...

bunların hepsi insana tapan cahil sürüsü. lan herif sizin paranızla sarayda hayatını yaşıyor. 7 sülalesini zengin yaptı. bütün çevresini milyarder yaptı. servetine servet katmaya devam ediyor. sen neden bu mk çocuğunu, babanı, ananı, allahını savurur gibi savunuyorsun? aklım almıyor amk.

paramızın değeri nereden nereye geldi? dış borçlarımızı nasıl ödeyeceğiz mk cocu? bunu biraz olsun düşündün mü hiç?
Yakında kıçında donun var derlerse iş karışır biri üzerine vazife çıkarıp donunu göstermeye çalışırsa olay başka yöne gider söyliyeyim.
güncel Önemli Başlıklar