bugün

kobani düşerse çözüm süreci biter, çatışma yeniden başlar diye tehditler savuran pkk lı kürttür.

ulan bu çözüm süreci benim yararıma değil ki, beni etkilemiyor yani. bitmesi de etkilemez.

böyle bir süreç varsa, sen insan gibi yaşa, bölgende huzur olsun, çoluğun, çocuğun, abin, baban vs. kendine bahane bulup dağa çıkmasın, orda domuz gibi geberip gitmesin diye var.

çözüm süreci biterse olan sana olacak yani kimi neyle tehdit ediyorsun?

köpek gibi yaşamaya devam etmek istiyorsanız buyrun bitirin süreci yani hiç de sikimizde değil. ama bundan sonrası eskisinden daha zor olur sizin için. çünkü millet artık daha da bir öfkelenecek size karşı.
- alo. ışid mi? abi slm alyküm ...
bitsi amk dedirten söylem. millet olarak biz de silahlanalım da akacak kan damarda durmasın artık.
bi bitmediniz
bitse de gitsek
tek kaşlı, zerdüşt bir piçtir. ışid'le savaşmaya götü yemez. sabah, akşam türklere tehditler savurur.
kafası kopartılmalıdır. fazla uzamış dili taşıyan kafa sorun yaratır bünyeye.
milyon tane kürttür. götü işid le çatışmaya yetmez.
yazık bunlara ışid öyle bir sikti bunlari kafalarına vurdu.
valla gidip işide karşı kürdistan topraklarını korumak varken kürt kardeşlerinizle omuz omuza işide karşı savaşmak varken sayelerinde evinizde huzurla uyuduğunuz türk ordusunun geçtiği yollara mayın koyacaksanız ne diyim kardeş hani allah akıl fikir versin.
bi çıksada görsek artık ak koyun pkklı koyun kimmiş. bende özel harekatçılar geri dönsün uzman çavuşlar ebenizi madiklesin o hal olsun kafasını uzatanın kafası kopsun istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar