bugün

bu kedi kalp atış hızını 0,005sn de 2katına çıkartan kedidir ve bu kediye verilecek her türlü tepki caizdir. kediyi yakalayıp çöp konteynırının içine koyun ve kapağı kapatın(etkiyi artırmak istiyorsanız çöplüğe bir tane de köpek atın).

Edit: iki dakkada satanist bellediniz lan beni. Sanki siz "canım benim gel buraya" deyip cebine para koyuyonuz. Kedinin cebi.
kediye bir şey yapamayızda zaten çöpten çıktığı gibi gözden kaybolmuş olur muhtemelen ama çöpün yanından geçerken kendimizi kedi çıkabileceğine inandırırsak korku yaşamayız gibi.
gelişine tekme atmak.
korkutacak hızla çıktığından, muhtemelen an içerisinde gözden kaybolmuştur. yapılacak en iyi şey sövmek olur *
hiçbirşey yapılmaz!
kendi halinde, karnını doyurmaya çalışan, zararsız kedidir. ne istiyorsunuz anlamıyorum yahu.
sadistmisiniz.
istesende bir şey yapamazsın kedi saliseler içinde topuk yaylası. en fazla seversin.
(bkz: ruh hastası olduğunu belli etmenin yolları)
karnını doyurmak.
Kediyi çocuk azarlar gıbı azarlamak. Yemek artıklarını copun en ustune bırakıp oradan ayrılmak.
(bkz: ayakkabı fırlatmak)
"hassiktir, koduğumun piçi" demek. Evet tarafımdan yapılmış ve mahallede top oynayan erkekler "subhanallah" deyip bana bakmıştır. Yer yarılsada içine girsem isteği hissedilmiştir.
pis tırsıtır, anasını siksen yeridir.
hemen yakalayıp anket yapanın üzerine atmak.
onu korkuttuğumuz için özür dileyip yemeğine devam edebilmesi için oradan uzaklaşmak.
tekme atmamak, kovalamamak dışında her şey.

rahat bırakın, yazık.
hayvanlara öcü gibi davranmayın.

onlar bizim kadar rahat yemek bulamıyorlar.
karnı doyurulabilir. ayrıca çöp bu kedi de çıkar köpekte korkmaya gerek yoktur.
Ananı s.kimmm! diyip gelişine yumruk atmak
(bkz: fus ro dah)
Yapılacaklar arasında okkalı bir küfür vardır.
kedi- önce sen korkuttun! yapacak bir şey yok!
kişi- mutlaka yapacak bir şeyler vardır!
kedi- ya bırak gideyim arkadaş ya!

(bkz: kedi haklı beyler)
ananı avradını diyip kaçmak.
Bismillahirrahmanirrahim.
kediye değil de bunu bilemeyen insana yapılacaklar olmalıdır başlık. çöplükten aniden kedi çıkabileceğini düşünebilme yetisi kazandırılmalıdır. Dünyada sizden başka canlılar olabileceğini hatırlamalıdır insanoğlu. insanlık kazandırılmalıdır. Ve sadece aç olup karnını doyurmaya çalışan bir hayvana ne yapabilirsin? Adam olsaydınız da mahallenizdeki kedileri besleseydiniz o zaman, aç olduğundan çöptedir o hayvan.
Göğüste yumuşatır güzel bir röveşeta ile uzaklaştırılır.
disi kediyse mart ayında bir yere bağlayın.