bugün

bu tarz dizileri hiç izlemem ama çizgiroman virtüözü olarak sahneyi görmek isterim.

link atacak arkadaşları bekliyorum.

tanım; bir dizi film sahnesi.
daha ziyade bir assassin's creed sahnesidir.

muhteşem yüzyıl'da da buna benzer bir sahne vardı. ona da acıyarak gülmüştüm.
--spoiler--
bu sahnenin aktörü olan küçük enişte ne yazık ki dün geceki bölüm itibariyle vurulup ölerek dizi dışında kalmıştır.

--spoiler--

(bkz: çukur)
ülkenin son 16 senedeki hali göz önüne alınınca senaristlere sövmekten vazgeçiren sahnedir. bu ülke insanı neleri sorgusuz sualsiz yalayıp yutuyorda bu sahneye mi itiraz edip "çok saçma yaeaeaea artık izlemem" diyecek ?

aliço karakterinin flash bellek hafıza moduna girip geçmişi ve istanbulun tüm sokaklarını an be an taramasından sonra ne yapsalar zaten çokta tepki görmezler. izleyicilerini bu kadar keriz yerine koyan başka bir ülke medyası yoktur. absürdlüğün bile bir sınırı var lan. 167585 defa vurulup ölmeyen bir polat alemdar, ağzı burnu patlatıldığı halde ve normal bir insanı komaya sokacak kadar dayak yedikten 10 saniye sonra hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkıp rakibini patates eden yamaç..
sahnedeki bombastik elemanın sair zamanlarda gayet mülayim bir muhafız ve görev adamı tadında dilsiz, ufak tefek ve mütevazi bir eleman olması da ayrı bir yaran detaydır.
Daha çok assasins creed sahnesine benzer.
dünyanın en saçma sahnesidir..

ulan 1,50 boyundaki o.çocuğu gelecek küçük bıçakla beni öldürecek..

o bıçağı alır onun gotunun en derin yerine sokarim daha da kimse çıkaramaz..
Çin malı Wolverine sahnesidir. Güldürmüştür.