bugün

Ceplerinde bıçak taşıyıp, çukur saç traşı ve replikleri ile ortalıkta dolaşan it sürüleridir. Vatana, millete, ailesine, kendisine hiçbir şeye ve hiç kimseye gram faydaları yoktur. Asalaklardır ve ülkeye yüktürler.
ölseler üzülmem.
Malum partiye oy verirler.
işte hep o kekolar yüzünden acınası hallerdeyiz.
Maske takmayanlar o kekolar, yol ortasında kadın dövenler o kekolar, sevgilime baktın diye babası yaşındaki adamın boğazını kesenler de onlar, trafikte terör estirenler, arabanın tepesine çıkıp göçerten de onlar, milletin karısına kızına askıntı olup tehdit edenler de bu tayfa... Ve daha neler neler...

Vatana, ülkeye, millete gram faydaları olmayan, ülkenin baş belası kamburlarıdır.
Keşke ölseler!
sokaktaki üç insandan biri bu tipten.
niye bizi gınıyosunuz babbbaa, hayır mı ? ateş olsanız mermi olur yağarız gardaşşş. bu arada 50 kuruşunuz var mı trekkler.

siz biz kekolara gurban olun manken gibi gızlar bizi seviyi. sizde efendiyim kızlar bize bakmiyeh iyiler kaybeder diye ağlayın.

ironi yaptım ben karşının kekosuyum babbbaaa.
Ülkeye cürümleri kadar faydası dokunmayan,kendini adam sanan,tek bildikleri elde tesbih namus bekçiliği yapan çöp kutularıdır.Suriyeye bunları yollayalım.
Çukur bir devam filmidir aslında. Deli yürek ten başlayarak devam eden bu kanser şu anda çukur ismiyle hayat bulmakta.
Mesela edho (bkz: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz)
Ne kadar şerefli onurlu insanlar değilmi?Mesela kadın satmıyorlar, insan ticareti yapmıyorlar hele hele uyuşturucu de incil görmüş kont drakula gibi bakıyor herifler.
Nasıl kazanıyorlar peki?
Tabi ki namuslarıyla.
Silah ticaretiyle. Dizinin bir kaç bölümünde denk gelip duymuştum biz silah ticareti yaparız uyuşturucunun karşısındayız vs.. Gibi racon kesilen sahneleri.
Çukur...
Aynı kafa herşey yasak silah alıp satmak serbest. Ne kadar onurlu. O silahlarıda Semt pazarında sattıkları domatesi, fasulyeyi yetiştirirken sırık olarak kullanıyorlar zaten.
Yersen.
Mahallenin eğitim almamış, okuma yazma bile bilmeyen, çalışmayan, meslek sahibi olmayan ne kadar iti köpeği varsa at önlerine iki kemik, erkek çocuklarının vakti geldiğinde sünnet et çükünü kestir, kızlarınıda evde hizmetçi al vakti gelince mahalledeki başka bir serseriyle evlendir tamam işte.
Silah tüccarı, mafya babası idris olsun sana mahallenin idris babası. Peki neye özendiriyor?
Eğer fakirsen, yoksulsan yada cahilsen yada kimsesizsen bir tane boku büyüğün yanına kendini yamayıp köpeği olabilirsin. Önüne biraz kemik atar sonra sana şunu vur der sende gider vurursun felan... Böyle şeyler. Özendirilen şey, eğer imkanın yoksa illegal herşeyi yapabilirsin. Gidip birinin iti olabilirsin. Özendirilen şey budur.
Fazilet hanım ve motorları (bkz: fazilet hanım ve kızları) ismindeki diziyi hatırlayın.
Kızlarını nasılda zengin birine pazarlayıp yamamaya çalışıyordu değilmi. Her türlü entrika, yalan, dolan, tuzak ve kahpelik serbest. Ne diyordu hatırladınız mı?
O konak benim olacak!!! Ben fakir olarak yaşamayacağım!!!
Bak sen amk.
Peki bu dizi neye özendirmiştir?
Eğer fakirsen, durumun yoksa her türlü şerefsizliği, hayasızlığı, soygunu, Namussuzluğu yapabilirsin. insanlar sırf zengin diye ulan sadece zengin diye onları kandırıp, mallarına konup onları becerebilme hakkına sahipsindir. Çünkü fakirsindir!!
Ayrıca Deli yürek dizisi ile başlayan derin devlet zırvalıklarının, itler vadisi (bkz: kurtlar vadisi) edho, behzat ç, çukur gibi dizi bozuntularıyla hayatına devam ediyor olmasını da unutmamak gerek.
Wowowow ne kadar özel bir durum soktuğumun abdulheyinin devletin adamının olduğunun ortaya çıkması. Ne kadar heyecanlı.
Ben 2000 yılında askerdeydim. Temmuz ayında Ankara ulusta, gençlik parkında parkayla gezen amk salakları vardı bu ülkede.
Süleyman çakır öldüğünde sela verdirip mevlüt okutan aptallar yaşıyordu bu ülkede.
Muhtemelen bu gerizekalılar ve bunların yan sanayi mahsulu uzantıları hala yaşıyorlardır.
Şu an bunların aptal çocuklarıda çukur traşı ve çukur dövmesi yaptırmakla meşguller.
Derler ya hani katranı ezsen olmaz şeker, cinsini s.Ktiğim cinsine çeker diye aynen öyle.
Velhasılı, vatana, millete, ülkeye, vatandaşa Allah rızası için zerre faydası olmayan zırvalıkların çok önemli bir bokmuş gibi anlatıldığı saçma sapan bir sektördür ülkemizdeki dizi sektörü.
Lanet gelsin.
(bkz: toi tu es mon souffle) edho da silahları başka ülkelere satıyorlar terör örgütlerine silah satanlara savaş açıyorlar aslında güzel film çukura gelecek olursak çukur kadar iğrenç bir film yok genelde izleyen tipler korkak ama Instagram'da delikanlı kesilen "insanlar".
sonra ülke niye gelişmiyor örnek aldıkları şeylere bak.
şu diziyi izleyen kişinin beynini aq. lan sanat bu kadar basit olamaz bu ülkede.
güncel Önemli Başlıklar