bugün

sarsak akp yandaşlarının bir yaratıcılık örneğidir.
dahi anlamındaki de nin ayrı yazılması gereken pankarttır. ama çorumlu ve akp'li. çok görmemek lazım.
çok yakışmış çok da güzel olmuş.
gezegen, embesil işgüzarlarla dolu diye düşündüren pankart.
yazan kişilerin türkçeyi bilmemesinden kaynaklanan bir yarıcılığı var "da" yaratıcılık nerde göremedim ben? *
"yalanda çok hilafta" gibi rezil bir türkçeyle yazıldığından, tüm esprisini yitirmektedir gözümüzde.
benzerini tayyipe yapanların soluğu cezaevinde alacağı pankart.
keçiörenliler kadar yaratıcı olamamışlardır.

görsel
akplilerin ne kadar kolay "yarılabildiğine" bir örnek oluşturmuş pankarttır.
bi kaç liseli ergenden başkasını yarmaz bu pankart.

edit : @10 koydu panpa.
he deyin geçin.
en basit türkçe dil kuralından bihaber olan pankarttır.
üzerinde "benim adım teyo kemal bende yalanda çok hilafta çokkk..." yazan pankarttır.
bildiğiniz, amelelikten öte birşey olmayan pankarttır. buna anca koyunlar güler ki, gülmüş hatta yarılmışlar zaten. recebime aynısı yapılsa, ergenekondan içerdeydi hepsi.
yemeyip içmeyip bunu hazırlayana kadar azcık düşünseymiş yavrucak.
aynısı recep'e de yapılsa bir bok olmazdı, kemal'e de yapılsa bir bok olmaz. bu pankartan çok daha iğneleyicileri mhp ve chp mitinglerinde recep'e karşı da yapılmıştır. boşu boşuna kendi içinizde kargaşa çıkarmayın hepiniz aynı boktan esprileri yapıyorsunuz. türk yerli komedi dizileri ile büyüyen nesillerin yaratıcılığından ne beklenebilir ki recep'lisi, kemal'lisi, devlet'lisi aynı bok.
beğenilesi bir pankart değil, yaratıcı hiç değil..

daha iyi çalışılmalı..

chp nin gençlerle ilgili reklam filmi gibi etkili olmalı.
akp aleyhine açılan pankartlar gibi anında indirilmemiş olan pankarttır.
edit: ulan komik olsun diye bıyık filan çizeceklermiş utanmasalar. hey allahım ya.