bugün

(bkz: çarık)
kot pantolonla ayakkabı arasında kalan o ayak üstü kısmının çok şirin göründüğü kızdır.

valla sapık değilim. *
tam tersi için; (bkz: montla sıçmak)
kokarcadır.
ayakkabısı kaliteli ise pek bir sorun teşkil etmez.. fakat sıradansa ayak ve ayakkabı çitos peynirli gibi kokar.
(bkz: çorapsız babet)
(bkz: babeti çorapsız giyen kız)
asla ayak fetişi filmlerinde oyunculuk yapamayacak insandır.
ayak fetişim sona erdi denilecek bir olaydır.
enesten alıp çorapsız giyipte otobüse binen tiplerr kokudan durulmuyor camdan atabilirm sizi.
süper ince ten çorap giymelidir, çorapsız giyilir mi! iğrenç.
topuğunun üstünde babet vurduğu için yara bandı yok ise, bana ben hiçbir şey bilmiyorum arkadaş dedirten kızdır. teşekkür ederim.
palet gibi ayakları olan kızımızdır. zira çoraba bile yer kalmamıştır.
babet zaten corapsiz giyilir. corapla giyen varsa da bir daha insan icine cikmasin.
uzman bayanların bilgileri dikkate alınırsa gayet normal bir kızdır. böyle giymeye devam etsin. ayakları 40 numara falan değilse de şirin duruyor zaten.
ayakları doritos nacho gibi kokacak olan kızdır. yapmasındır. kimse ona kıs konçlu çorap giysin demiyor değil mi? günümüz erkekleri bile kullanıyorken hiç mi kulağına gelmedi babet çorabı e kızcağızım. uğruna ayaklarını kokuttuğun şey de bir şey olsa bari. ha bir de buna ek olarak:

babet ne yea?! evet.
ayağı terler.
uzun saatler boyunca giyerse ayakları yara olacak ve hatta kokacak kızdır. babet çorabı diye bir şey bile varken çorapsız giymek neyin kafası zaten?
topukları yara olur..
ayakları güzel olan kızdır. ama ben onun ayağını görmek istemiyorum.
ayak fetişimin sadece çoraplı ayaklar için geçerli olduğunu anlamamı sağlamış kızdır. bu kadar mı nefret edilir?
heyecanla bakire değildir denecek kişi bekleniyor.
kezban olduğu yönünde kuvvetli iddialar vardır.
ayagi koksa iyiii tum ayakkabiligi kokutur malloz.
pseudomonas osteomyelit
ayakları su toplayacak olan kızdır.