bugün

Bazı kesimlere çomar diye seslenenlerin eğitim seviyesi ile kapışan eğitim seviyesidir.
temel eğitim.

tuvalet eğitimi, otur, bekle ve pati ver komutları.
bu örnek sayılmaz tabi ki.

https://twitter.com/i/status/1027653414405263361
Çomardan kasıt ne olduğuna bagli. Günümüzde namaz kilana da çomar denilebildiği gibi bunu soyleyeninde egitim seviyesi oldukça yuksek olabiliyor. Aptal bi durum.
en eğitimlisine üstat diyorlar.

fes takıyor ve deli raporu var.
Şu anda kendileri ilim ve irfan işleri ile uğraştığından cep vermeye vakit bulamazlar. Ayrıca size giren çıkan nedir bilinmemektedir.
görsel
404 not found.
farklılık gösterebilir. zira eğitimli çomarlarda mevcutdur.
Soru: Çaresizlik nedir?
Yanıt: Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın. Reisimi çaresiz bırakmasın. Çaresizlik en ağır çaresizliktir benim gözümde.
Bir akşam bilgisayarın karşısında bir video gördüm. Taner yıldız şunu söylüyor; ülkemizde eğitim seviyesinin artması ak parti'nin oylarını düşürmektedir. Akşam ve kafam yorgun dediğim laf '' sen ne diyorsun amk''
Eğitim durumu ile ilgisi yoktur zihniyetin.. Çomar olmak ya da olmamak; işte bütün mesele bu!
görsel
eğitilemedikleri için seviye tespit edilememiştir.
Tahsil cahilliği alır, çomarlık baki kalır.- bir Türk atasözü.
egoları tavan yapmış , her şeyin en iyisini bildiğini sanan ve çoğunlukla hiç bir şey bilmeyen insan modeli Bir arkadaşın açtığı başlık.yazık insanların düşüncesine saygı duymayı öğrenmek gerekli öncelikle.
Zigot terk seviyesinden, prof. Seviyesine kadar geniş bir alana sahiptir.
Eğitim görmüştür belki, iyidir hoştur da, eğitim işe yaramamıştır, vizyonu, algısı, duruşu gelişmemiştir.
Öyle çanta, kitap hamallığı yapmıştır boş yere!
ortaokul imam hatip terk.

hani 4+4+4 var ya,
yani 4+' dan sonrası tırt.

imam hatipler kapatılsın.
geniş bir aralığa sahiptir.

çok iyi eğitim almış çomarlar da mevcut.

maddi durumu ve eğitimim durumu kötü olan herkese çomar demek biraz sığ bir yaklaşım.
klasik başkalarının seviyesini düşürmeye çalışarak kendi seviyesini yükseltme çabası başlığı.

her siyasi olayda veya başlıkta "çomarların eğitim seviyesi çok düşük yeaa, onlar ilkokullu biz üniliyiz" , "yol yaptılar yeaa o yeter işte bu koyunlara" falan gibi klişe şeylerle gelmek sıktı artık.
(bkz: imamhatipler kapatılsın)
genellikle ilkokuldur.
Sen imam hatipde mektepte okumadin da uzaya ciktin he amina koydugum?

Beyninize sokayim sizin.
eğitilse / eğitilmese bile eşekliği baki kalacak olan tiplerdir. çomarın kimlere dendiği malum para karşılığı ahlaksızlığı ve yapanları savunanı istersen tornadan geçir baştan aşağı gene ahlaksız gene ahlaksız..
insanda olmazsa edep
neylesin medrese mektep
okuyup adam olsada
yine merkep,yine merkep.
güncel Önemli Başlıklar