bugün

Çomar diyene karşı yanıt olarak kullanılabilecek isim önerileridir.

Örneğin orospu çocuğu.

Genel Edit : iş bu entry de Özel olarak kimseye doğrudan küfür bulunmamaktadır. Çomar kelimesini kullananlara karşı sarf edilmiştir. Evet biraz ağır olabilir ama çomar diyebilme cesaretini kendinde buluyorsan bu tür lafları yemeyi göze olacaksın.
ağzından lağım akmayan ve kafasının içerisinde makarna değil beyin bulunduranların düşünmesi gereken mevzudur. insan gibi konuşamayıp köpek gibi havlayarak milletin anasına küfür edene çomar bile çok. başka tabirler var ama seviyeyi indirmeye gerek yok çomar iyi şimdilik..
Göt laleleri.
Çomarsavar olabilir mesela. Ayrıca (bkz: anti Çomar)
Comar magdurlari olabilir. Sayenizde ulke yasanilabilir bi yerden cikti.
(bkz: ayıya dayı demek)
Edit yapilmasiyla beni gulme krizine sokan baslik. Sahsina kufur edene lafi aynen iletiyormus. Sen kendi yazdiklarina bak, bebe. 2 gram beynin olsa, o yazdiklarinin ustune boyle bir edit yapmazsin zaten.
Birincisi çomar terimini türk insanına karşı falan kullanmıyoruz.
Ben türküm. arap kültürü özentisi aşağılık pis çomar nereden türk oluyormuş.
ikincisi çomar, bu sözcükle kastettiğimiz kesime karşı kullanabileceğimiz en kibar tabir.
Üçüncüsü ben bu terimi kullanmazdım da şu aşağıdaki görüntüyü gördükten sonra sigortalarım attı.

görsel
Tanım: anlamadığımız çomar dilinde türetilmesi beklenen bir takım sözcük önerileridir. Muhtemelen biz bunları sadece hırlama şeklinde duyacağız.
islamcı bebeler kendilerini türk zannediyormuş ya bunu da gördük. çomar olunca anlayamıyor tabi akıl yok mantık yok.
Öneri felan sunmaya yada isim bulmaya gerek yok zaten belli bir ismi var bu kitlenin. (bkz: Medüz) Bazı arkadaşlar Medüz ne diye sorabilir. Serbestçe yüzen, beyinsiz ve omurgasız su hayvanıdır. Halk arasında bilinen ismi denizanası olsa da bu kitleye ülkemizde Medüz tabirini kullanmamızın sebebi ise bu beyinsizlerin halkın arasına asla inemeyişidir.
Aynı medüzlerin serbestçe yüzmeleri gibi ülke toprakların da serbestçe ve faydasızca dolaşırlar. Bir sığır gibi.

Sakarya Valisinin darbecilere söylediği söz aklıma geliyor Medüz deyince. (bkz: Eşşek gibi adamsınız lan)
Götü sikli, at yarrağı diye örneklendirebiliriz amk.
dürrük.
Kronik.