bugün

Bu durum halkın değil, halka böyle hitap edenlerin çomarlığıdır.
kurtuluş savaşının gerçek kahramanı olan halktır.

ironi olan da bu aşağılayanlar,kurtuluş savaşında halkın düşmanlara karşı savaştığını duyunca gözleri dolan tipler.Demek ki o gözyaşları da vatanseverlikleri kadar sahte.

Tabi onlar batıda yaşadıkları için birilerinin kurtarmasını beklediler.Doğuda direniş hareketleri varken,batı da hiçbir şey yoktu.

Bu halk olmasa türkiye diye bir ülke olmazdı.
Dinci ve yobazdır. Çomar denir çünkü hep sahibi vardır.

3 sene önce sahipleri fetöydü. Hocaefendimiz diye geziyolardı. Şimdi tayyip diye geziyorlar.

Ülke iyi gitmiş kötü gitmiş umurunda olmaz. O kadar maldır ki seçim zamanı bir makarna alır oyunu verir geçer.

Yol yaptı der fakat sormaz daha öncekiler neden yapmamış o yolun ülkeye maliyeti nedir diye.

Kurtuluş savaşında da batıda ki insanlardan farklı bir şey yapmamıştır. Ben edirneliyim batı da direniş yoktu demek senin cahil ve mal olduğunu gösterir. Dedemden yunanlıların yaptığı pislikleri anlatırken büyüdük. Hasan tahsin izmir de yunana ilk kurşunu sıkan kişidir.

Burada o leş algı operasyonlarınızı yapamazsınız yemezler. Hadi sikildin şimdi ağlayabilirsin.
Haketmedigi bir asagilanma ile karsi karsiya olmayan halktir.
yoktur. çomar denenler halkın arasına karışmış kanserli hücrelerdir.
halk : pazar yerindeki kalabalığa halk denir ( erbakan'ın tarifi )

halka denebilir ama millete denmez. örnek : belli bir mahallenin halkı diye cümle kurmak.

netice : bu yapıdaki halk çomardır. tasdik edildi.
"Kurtuluş savaşını gerçek kahramanları"dır demiş kodumun orcosu.
Sanki bu yazıları yazan, söyleyen KiŞiLER BU çomarLARIN baş tacı değilmiş gibi.

Kurtuluş Savaşı masalı
http://m.yeniakit.com.tr/...s-savasi-masali-1445.html
Türk şehitlikleri düzmece
http://www.yenicaggazetes...kleri-duzmece-59783h.html
Kurtuluş savaşı yalanı ve sahte zaferleri ve sahte http://liderlerihttp://ww...forum502/thread69497.html
Bunlar gibi 1000lerce yazı var hemen hemen hepsi de bu çomar çağında yazılmış cumhuriyet, Atatürk, medeniyet düşmanı, sosyal yardım altında sadakayla, örtülü ödeneklerle beslenmiş, palazlanmış, biti kanlanmış tipler.

3 kuruş paraya kendini, oyunu, geleceğini, geçmişini satan cahil, soysuz köpeklere çomar sözü çok hafif hatta iltifat kalıyor bi de bundan mağduriyet çıkarma çabasına gidiyor. . MK SIĞIRI.

Ne demişti TATAR RAMAZAN

''Ben köpeği bile aşağılamam, Allah yaratmış ama, insanların köpekleşmesi beni çıldırtıyor.''
Evet haklısınız bu şekilde aşağılanmamalılar, çomarlara hakaret oluyor.
arapperestlerin olusturdugu gruptur.
Çok düşünmekten gidip gılışdar gibi bir vasıfsıza seçmen olanların ,Anadolu halkına yaptığı çirkin yakıştırmadır.

Nerde bir çomar varsa büzzüyüğüze gadahlıya yeri.
büyük olasılıkla yanlış anlaşılandır. zira "çomar" denilen kesimin "halk" değil; "sorgulamayan, düşünmeyen, önüne her konana körü körüne inanan kesim" olduğu kanısındayım. yoksa, halk halkı neden aşağılasın?
ben sana çomar olamazsın demedim..
kendi kendine got killigini yakistiran, ama comar denilince alinan kitledir.
kendini aşağılatıyorsa aşağılanmayı hak eden halktır.
"muhafazakâr", "islâmcı" pek çok avukat var. ne avukatı, hakim ve savcı var. halk bu adamların eğer sikinde olsa ya da "halk", kendisinin umrunda olduğu insanları kendisini temsil için seçse o sözlükte bu sözlükte kimse böyle atıp tutamaz ülkenin insanları hakkında.
demek ki aşağılanmaktan rahatsız değil kimse.
biraz ayıplı bir söylem olsa da bir sözün tam olarak oturduğu mevzudur. hani var ya "şey edersin ses çıkartmaz şey dersin kızar" diye..

destekledikleri ayılıp bayıldıkları adam söz ile çomar demese bile çomardan daha aşağılarmış gibi davranır, hor görür, sadece seçimler yaklaştıkça hatırlar seçmenini, sürekli yalan söyler kandırır, kendi ailesi hariç hiç birisi umurunda bile değildir ancak ona genede aşık olurlar. sonra dışarıdan birileri bunu görür ve kendilerine bu sıfatı söyledikleri zaman ise sinirlenirler. bir de konuyu saptırıp sanki tüm anadolu insanına söyleniyormuş gibi haklı çıkmaya çalışırlar..