bugün

utanç verici bir durumdur. genelde 93 94 sonrası doğan bebelerdir. o afedersiniz sik kadar yaşlarına bakmadan sözlükte abisi ablası olacak yazarlara ayar verdiklerini sanarlar. dikkat çekmeye çalışırlar dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sanarlar. tek kelimeyle yüz karasıdırlar. lan telutabbies için bunlarla büyüdüm diyen yazar gördüm lan ben. teletubbies 99 da çıktı. lan en fazla 96 97 falan doğumlu bebeler var lan sözlükte. aboooooo!

ayrıca:

(bkz: 90 sonrası doğumlular sözlüğe kaydolmasın)
sözlüğün kalitesini düşüren bir durumdur.bunu açılan başlıklarda, girilen entrylerde çok rahat görebiliyoruz. tepki olarak bunların açtığı seviyesiz, inci sözlük tarzı başlıklar okunmayıp, entryleri mütemadiyen eksilenebilir ama faydası olur mu bilmiyorum.
''murat koyim de tur at '' saçmalığını ayar vermek zanneden sözlük yazarlarıdır. Toplum içinde seri şekilde ayıklanabilir ve entryleri okumadan eksileyebilecek potansiyele sahip yazarlardır. Gece yarısından sonra sayılarında gözle görülür bir azalma söz konusu olmaktadır. Bu da aklı başında yazarları mutlu etmektedir.
kaliteyi düşüren bir şeydir. fakat tüm 9. nesilleri bu gruba dahil etmek, sonra 9. nesiller hakkında ipe sapa gelmeyen başlıklar açmak daha acıdır.
yazar alımı dursun demek gereksiz ama en azından üniversite öğrencilerinden başlanarak yazar alımı yapılmalı diye düşündüren bir paylaşımdır.
kelimeleri yanyana getirdiği zaman ortaya çıkan mananın nüktesinden ve iktidarından keyif alan insan, aynı keyfi çoluk çocuğun kelimelerinin birlikteliğinden de alıyorsa, bu insanın yapması gereken tek şey "susmak" olmalıdır.
yapılacak bir şey yoktur. aynı dünyayı paylaşıyorsun, var mı ötesi?
(bkz: sen bir kenara çekil de yeniler yetişsin)
sürekliliğini koruyan ortamlarda oldukça olağan bir durumdur. sözlük 2006 yılında kurulmuş ve o yıllarda aklı evvel insanlar sözlüğe üye olmuş zaman ilerledikçe 2012 yılında aklı evvel olan insanlar sözlüğe katılmıştır. özetle dünya gibi sürekliliğini koruyan her kavram içerisinde çoluk çocukla aynı ortamı paylaşacağız demektir.
98 doğumlu biri olarak "ne ettim ben size yahu" tepkisini vermeme neden olan başlık. ilk günden soğutmayın lütfen.
Sık sık insanı dellendirir. (img:#1973010)
Çok zor azizim çok zor... hala 20 sene önceki ilk sosyal medya yaygınlaşma dönemindeki gibi efelikler, saçmalıklar....
bu gençler sözlüğü ele geçirdi azizim bir hâl çare bulmak icap eder bizden kalabalık oldular.
Yıllardır alışılmış durum. inşallah bir şeyler katarız kardeşlerimize.
dünyayı paylaştığımıza göre sözlüğü de paylaşabiliriz. adı üstünde çocuk onlar.
Tc kimlik numarası ile kayıtların alınması lazım artık yoksa çoluk çocuğun önüne geçilemiyor.
Çocuklar daha iyi kafa dengi işi biliyorlar.

Sen geri zekalı takımına bak Bi boka yaramazlar.
öğlen uykumu almadım asabiyim zaten valla tükürürüm sana dede.
Atakan bunu duymasın, bak çok kızar ve artık entelektüel suvariligini durduramayiz.
eğlendirir.