bugün

Uzmanlık alanımdır.
Şuan içinde bulunduğum durum.
Evde olup ikili koltukta uzanmak vardı.
1.5 basketbol oynayinca uzerime bir yorgunluk coktu. Ama ozlemisim basketbol oynamayi uzun zaman olmustu.
110 kilo olup da, spora gidip direk ısınmadan koşmadan koşu bandında direk ağırlık aletlerine gecersen akşam kolunu kaldiramazsin gerçekten.
Şu an içinde bulunduğum durum...
Hem fiziki hem de ruhen yorgunum...
Asla geçmeyecekmiş gibi gelen yorgunluk...
hiç sevmediğim bir durum gelişti, vampirleştim, gündüz uyuklayıp gece açılıyorum ve ben gece uykusu uyuyamamaktan nefret ediyorum.
insulin hormonu fazlaliginda gerceklesebilen durum.
Derdini s2yim dedirten durum.
Aşırı uykusuzluk nedeniyle olur.
içinde bulunduğum durumdur. Aşırı yorgunum. Uykusuzluktan ve hayatın beni getirdiği noktada anormal yorgunum.
Hatta bazen öyle yorulmak ki açlığını bile hissetmeden dışardan geldiğin kıyafetle koltukta üstün açık uyuyakalmak..

Gene gece 11 de bir veli aramış aklıma geldi yine. Yarın Soracağım istediği neymiş.
Kan düşüklüğü, b12 eksikligi olabilir. 9 saat ölü gibi yatmak ama yine dinlememek. Yine uyku istegi. Çok yorgunum.
şu dünyada sabahları enerjik ve neşeli kalkan 2-3 kişi kaldık heralde. yorgun da kalkılsa hafif bir spor akabinde alınan duş ve bir bardak kahvenin çözemeyeceği sorun yok.
1 haftadır ne ne york u, sydney i, ne shanghai i, ne bogota sı kalmadı toplantı yaptığımız…vücut saatimiz de şaştı artık yeter. Fiziksel yorgunluk ayrı konu zihinsel olan daha beter. Heralde ülkeye bu kadar iş getirdikten sonra mübarek ramazanda 10-12 bira içtik diye yüce rabbim bizi bağışlar…
insanlar çok yordu ama benim de kendimi yormama izin verirsem yerden kalkamam. Allah büyüktür.
bu aralar aşırı yorgunum kendimi kandırmaya çalışıyorum hayır değilsin şunu yapacak bunu yapacaksın hayatın yolunda hiçbir şey dünyanın sonu değil olamaz cart curt ama olumlamalarım bi müddet sonra o kadar boş geliyor ki tekrar hiçbir şey yapamayacaksın hayatının sonuna kadar böyle bi yaşam süreceksin sıradan dümdüz birisin herhangi bi artın yok ne kadar çalışsan da elde ettiğin şey çalışmadığınla aynı psikolojisine giriyorum kendime tahammülüm kalmadı sanrırım gerçekten çok yorgunum.
Bende çok yorgun hissediyorum. Gündüz uyuyorum gece uyuyorum anlamaıdm.
işi olmayanlar yan gelip yatsın zaman daha hızlı geçer.
hareket edince yoruluyorum.
Beyin olarak hissedilen.

Evet