bugün

Atılgan olacan yeenim öldükten sonra hayat yok.
valla modern insanın yazgısıdır. mesela ben çok yakışıklı bir kadınım ve ben de yalnızım. bu yakışıklılığa rağmen neden yalnız olduğumu hala anlamadım. düşünüyorum senelerdir. birçok arkadaşım sende çok tatlı bir erkeksi yakışıklılık var halbuse diyollar.
Zaten hepiniz don juan de marco sunuz ama yalnızlık sizin tercihiniz, aq dum uruk hai leri sizi.
Bilimsellikten uzak bi nevi olta, zarf, şikayet söylemi.
(bkz: badak) kişiliğe sahip olma olasılığı yüksek davranışlar.
çok yakışıklıların genelde eşcinsel olmasından dolayıdır yalnızıkları.
Nesnel olan hiç bir şeyin gerçeklik değeri yoktur, bunlar sadece düşünce kalıplarıdır. Bu kalıpların ötesine geçmeyi başarabilirsen yakışıklı veya çirkin bunlar senin için hiç bir şey ifade etmeyecek. belki sadece teşekkür edebilirsin.
garip bir halim var istesem 2 dk da sevgilim olabilir ama yılların ve genetiğin bana vermis olduğu kalıplar var onları kıramıyorum yalnızlıktan başka bir hayal kuramıyorum ne bileyim kendimi bilime ahlaka verdim benim yanımda çoğu erkeğin şansi yok ama hepsi aşkları varsa yaşadılar bitirdiler ben ise kendimi hem ahlaki olarak hem bilimsel olarak geliştirdim.
birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.
kaderin cilvesi bile uğramıyor.
tam şu anda olduğum durum. yakışıklılık paçamdan akıyor ama feci şekilde yalnızım. niye böyle oldu bende anlamadım.
gay olsak ne sevişirdik şimdi.
Bunu nasıl başarabiliyorum bilmiyorum .