bugün

diğer versiyonlarından farklı bu sıkıntı. tanımını bile yapabilirim bu sıkıntının ama çözümünü yapamam. mesela 13.00 da sınav var. ben dün gece alkol aldığım için su içsem şu an başım dönüyor ve hava çok sıcak. dolayısıyla canım sıkılıyor. işte sıkıntı böyle birşey sözlük. he sözlük bu arada seni adam yerine koyuyorum farkındaysan. ciddi ciddi dert yanıyorum sana. blog muhabbeti yalan bu arada. bloglar çok kasıntı olmaya başladı sanki. herkes kendini halit ziya, orhan pamuk falan sanıyor galiba. yazılanlar böyle ciddi yazılamaz herhalde. tabi noktalama işaretleri hak getire. 8 satırlık bir cümle olabilir mi sözlük? nerede bu cümlenir virgülü, ünlemi? duygusuz herif hiç mi birşey hissetmedin o yazıyı yazarken? insan ünlem koyar bir tane bari.

"dünyaya çok sövüyorum" diyorsun ne nokta var ne birşey. birden entera basılmış alt satırdan devam ediyor cümle "ama çok ta seviyorum".

sözlük beni dinlediğin için teşekkür ederim. asıl derdim bu değildi ama olsun. biraz içimi döktüm sana. rahatladım. he bu yazıyı ciddiye alacakta çıkmaz. çıkmasında zaten. soldaki başlıklar daha ilgi çekici.

(bkz: kız tavlama teknikleri)
(bkz: yıldız tilbe nin muhabire orospu demesi)
(bkz: facebook ta sildiğin kızın silindiğini bilmemesi)
kaan tangöze olsa "iyi de bana neee" derdi.
babam olsaydı götüğü parmakla derdi.
galatasaray maçını seyrederken kendi kendime söylediğim söz. tabi bana kimse zorla seyrettirmiyor o da var.
sıkılan sözlük yazarıdır. sıkılan sözlük hanımkızları bana mesaj atabilir.
öneri getiren sözlük yazarları altın bulsun dedirtir.
Çok sıkılmış bir yazarın sözlüğe sıkıldığını söylediği cümledir.

Çok sıkıldım sözlük, yani.
daralıyorum sözlük...
Öyle böyle değil
Baya baya sıkıldım.
bizim canımız yok mu olum biz sanki alem yapıyoz.
bir beyan. sıkılmaktan başka çaremiz yoktur. sıkılmaya devam. evet.