bugün

sonuna üç ünlem koymak suretiyle oluşturulan msn kişisel iletisidir.

çok sinirliyim, yazmaaa!!! (:@ ifadesi de cabasıdır)
bir msn saçmalığı. yahu arkadaş yazsınlar da sinirli olduğunu öyle belirt dedirtir insana. tek amaç ilgi çekmek sanırım. sanmam aslında kesin öyledir. *
msn e giremicek kadar sinir değil demekki .
oturumu kapat lan sinirliysen neyin peşindesin. iletisiyle ayar çekilmesi gereken msn kullanıcısı.
Dikkat çekmeye çalışan kişilerin,başkalarının kendisiyle ilgilenmesi için yazdığı iletidir.
(bkz: Ee napayım sinirliysen)
yaz ve derdimi sor demenin diğer bir yoludur. madem konuşamayacak sinirlisin msn yi neden açıyorsun diye sorulması gerekir. ama yine de çekinilir ve sorulamaz.
(bkz: liseli msn anlama kılavuzu)
çok sinirliyim yazmayın - sorun hadi ilgiye ihtiyacım var, olarak algılanmalıdır.
(bkz: çok sinirliyim) *
neyin vaarr ?? denmesini, onunla ilgilenilmesini isteyen ilgi delisi ,kendi sorunlarına çözüm bulma özürlüsü olan kişidir.
yine aynı şahıs facebooktaki resimlerinin açıklamasına ßeyen qeç! yazar. bir günde milyon kez beğen butonundaki ğ harfine inat y ile yazar beğen kelimesini.
ilgi bekleyen birinin yazdığı kişisel ileti cümlesidir. tam tersine yazmalarını ister bu şahsiyet. "ne oldu canııımm, neyin vaaarr" diye birilerinin ona yazmasını bekler. hadi kimseden ilgi göremezse de en geç 10 dakika sonra iletinin "ya yeter artık bıktım bu hayattan neden ben :@ :( " şeklinde değiştiği görülebilir.
(bkz: k!mse bheni anlamıo yha)
bizde lise okuduk ama zamane üniversitelilerine bile bin basardı bizim lise zamanımız. şimdi ki liselileri gördükçe gerçekten üzülüyorum alfabeden k harfini kaldırdılar resmen, üstüne her kelimenin bir harfini çalıp kimisine de h harfi ekliyorlar.
hayatları facebook(feys), ve msn'e odaklanmış durumda, bunların ilişkilerini bile ilah ettikleri facebook belirler. hep birilerine özenirler, hep ilgi beklerler, ilişkilerde ciddiyet yoktur, bir çoğu çocuk beynine bile sahip olmadığı için lise hayatları boyunca bilmem kaç kişiyle birlikte olurlar, sanki okullarda hep cinsellik ve seks öğretiliyormuş gibi.
"uyuyorum yazmayın" iletilerini gördükten sonra, açıkçası beni pekte şaşırtmayan iletilerden birisidir. al birini vur ötesine.
bunu aynen yazıp sonuna :@ koyan üniversite 3. sınıf öğrencileri görülmüştür. tekmeynen tokatnan dalmak istenir bunlara lakin; "yazık lan onun suçu değilki böyle olmak" deyip selamet gidilmelidir.
bir ay boyunca uyuyo iletisi ,ile 7/ 24 msn ı açık insan görünce alışkanlık yapan durumdur.
(bkz: kış uykusuna yatan msn kullanıcısı)
''ilgiye ihtiyacım var lan yarraaaam. bak başıma bir olay geldi hiç biriniz bilmiyorsunuz,
ben anlatmak istiyorum ama sormadınız ki. bir sorun a.mına koyim bak yoksa içimde patlayacak. böhühühühüh'' anlamına gelir.
kendi msn iletinize "msn listenizde 'yazmayın çok sinirliyim!!' yazan bir amele sümüğü varsa s.ktiredin, yazmayın. ağlasın ipne kendi kendine!" yazarak, malum şahsın suni sinirini gerçek bir sinir haline getirebilmeniz için önünüze bir fırsat koyan ergen iletisi.**
(bkz: sokayım sinirine çokta fifi) diye kendi iletinize yazıp, daha da sinir edeceksin böylelerini. *
ne sikime online oldun demek gerekir adama.
şuanda çok sinirliyim.kendisini profosor zanneden yüksek lisans öğrencilerine, yaptığı artisliklere konuşmalarına bakışlarına.ya kimsiniz siz ya profosorler bile sizden mutevazi.bizlere çok yükseklerden bakıyolar.bir gün çok fena düşücekler oralardan.kendilerini hocalardan bile üstün görüyolar.yazık.
ilgi çekmek isteyen kişinin hareketidir. bir diğeri için;
(bkz: duştayım yazma)
"çok sinirliyim" yazmadığınız sürece problem çıkmayacağına düşündüğüm emir kipli cümledir.