bugün

muhteşem bir sabah programı diyaloğu daha. birbirinden armut suratlı iki medyumun konuk olduğu programda medyumlardan birinin klasik medyum hareketini uygulaması * sonucu sunucu sinirlenmiş ve bu sözleri söylemiştir.

- çok ayıp, çok ayıp, sözlere gücü yetmeyen insan hareketi bu. çok ayıp vallahi çok ayıp anam avradım olsun çok ayıp (lan anladık). bak nasıl sinirlendim. (burda birazda ıkınır).

akabinde skindirik şarkıcı konuğuna dönerek:

- çok sinirliyim sen kalk bi şarkı söyle.

şarkıcı da ezik büzük bi şekilde kalktı söyledi ya vallahi söyledi. lan o ne biçim laf adama sktir git lan bana ne sinirlendiysen ben senin dalkavuğun muyum demezler mi? demediler lan kalktı paşa paşa söyledi hatun.

- çok sinirliyim sen kalk bi şarkı söyle, sen ayran yap, hey sen düzgün otur, şşş bıyıklı tipini beğenmedim sktir git. sinirliyimdir yani.

edit: ben bu entryi yazarken medyumları barıştırdılar ailece çok mutluyuz sözlük.
(bkz: küçük damat sen masanın ucundaki elmayı getir)
(bkz: daver şarabımı doldur) *
(bkz: mazlum sen de söyle gel bakayim)
(bkz: bu kim lan)
(bkz: mazlum gitti bu saban)
(bkz: idare edin)
(bkz: oh bu vuruyormus yahu)
(bkz: bunun cani dayak istiyormus yahu)
hanım koş tufegimi getir tadında leziz, kullanışlı bir laftır.
(bkz: çok mutluyum kalk bi 10 dakka sıç)**
(bkz: beni eğlendir)
ortaokul hocalarımdan biri yapardı bunu. sinirlendiği öğrenciyi kaldırır ve şarkı söyletirdi.

günlerden bir gün önümdeki kızın saçlarıyla oynarken beni yakalayan hoca ayağa kaldırdı ve şarkı söylememi istedi. o sıra bi kral tv var, ne biliyosak kral tv den biliyoruz. bende başladım mustafa sandal'dan ''bu kız beni görmeli bana kazak örmeli yanlız beni sevmeli oo oooo''... şarkı sonrası sınıfta üç kişinin gülmekten karnı yarıldı, iki kişininde apandisti patladı. öğrenci velileri bana şarkı söylettiği için öğretmeni meb ye şikayet ettiler. öğretmen öğrencilerinin sağlığını bozmaktan ve üç kişinin geçici duyma bozukluğu geçirmesinden suçlu bulunarak açığa alındı.
-hanım sinirliyim kalk bi göbek at.

-ben de sinirliyim bey sende bi amuda kalk.

-babanne çok sinirliyim şarkı söyle.

-torunum sorma ben de sinirliyim azıcık tef çal.

-ooohhh felekten bi gece oldu valla.
(bkz: siz mutlu lerzan mutlu)
- çok sinirliyim. sen kalk bi şarkı söyle.
+ ayıpsın abi.. ''çat öpeyimmmiii, içimede çekeyimmmiii, sallanıyor her yerin de, elinede vereyim mi''..
- bu ne lan?
+ cankan abi.. dur daha devamıda var... lak lak ederim kızla konuşurum, iki laf ederim onla konuşurum..
- sus lan sus. allah belanı versin.
güncel Önemli Başlıklar