bugün

Bu sevgi değil "aşk"tır. insan nefret ettiği bir insana aşık olabilir.
Nefret de sevgi gibi bir çeşit duygudur. Hislerinin olduğunu gösterir. Hiçbir şey hissetmiyorsa durum daha vahim bence.
--spoiler--
nefretin sahnesi olmaz.
--spoiler--
Sen o hüngür hüngür ağlarken yine de ayrıldıysan bitmiştir bu iş.
Edebilir. Ettim. Cok pisman oldu defalarca ozur diledi beni hic dinlemedin dedi. Yoook dedim bitti. Heryerden engellemistim 6 ay olmustu. Dersteydim bi numara ariyo ciktim camli koridora alo dedim disariya baktim kar yagiyo hafif hafif bornovaya. Efendim dedim ozur dilerim cok pismanim lutfen kapatma dedi. Cok ozledim seni. Cart curt. Bi yanim ne kadar ozlesede obur yanim hemen telefonu kapat degismiycek ayni kisi o dedi. Suratina kapatip tekrar engelledim. Kendinizden nefret ettirmek inanin cok zor seven birine. Canini gercekten yakmaniz gerek.
aşk ile nefret mantıksız duygulardır, herhangi bir rasyonalitiye uyduralamayacak derecede çarpık içeriklere sahip olabilirler.

birbirinden çok farklı şeylerdir ama aralarında da çok ince bir çizgi vardır, birbirlerine karşı üstünlük kurmaları kolaydır.
Lan telefonu açıp ana bacı sövmediğine dua edin aq insana zorla forum chat entrysi girdirtiyorsunuz. Siktirin gidin şurdan.
Cok seven sevgilinin nefret etmesi sevgisinin kullanılması yada asagilanmasi durumunda olur. Ayrica eğer nefrete dönüşmüşse iflah olmaz.
Benim 21 ekimde düşmüş olduğum durum, sikseler düzeltemeyeceğim şekilde durum, kaza, olay bilmem ne.
Kötüdür. Lan niye ayrılalım diosun. Değere binince götün kalktı tabi. Doğru bana da aynısı oldu. Sonra zulmetti ve beni hunharca kırbaçladı. O kız gururluysa harbi yarraa yedin karşimm.
zamanında ilgisine karşılık vermezseniz vakti geldiğinde kaybedersiniz gençler. herşey karşılıklıdır tek taraflı yürümez.
düzelmez,boş yere uğraşmamak gerekir. bir kaç defa ayrılık olduysa bir şey beklemeyin artık.
O kadar seviyoki sinir oluyor. Sevdigin insandan nefret edemezsin. Ya artik sevmiyorsubdur yada nefret etmiyorsundur.
(bkz: nankörlük sevginin mezarıdır)