bugün

bizzat kendimimdir. şöyle ki:

semtimizde bulunan ve çok afedersiniz cinsel bekaretimde gözü olan bir takım cinsel bekaretsiz hanımların ahlaksız tekliflerine mukabele etmemem neticesinde kadınlık gururları incinmiş ve bir komplo düzenlemişler. güya bendenizin -çok afedersiniz- zeker-i muazzamı otuz beş santim imiş ve de bir münasebet-i cinsiyyeyi sekiz saat kadar sürdürebiliyormuşum. bu iftirayı zatıma atarak kocalarını tahkir etmişler: '' sen de erkek misin be! hor kullanici' da bir y..k varmış anankonda diyorlar.''

bazıları, ''adam kanguru misali penisinin üzerinde durabiliyormuş bey!'' bazıları daha da ileri gidip, ''hor kullanici' nin sol bacağı zaten yokmuş protez yerine daimi ereksiyonu sayesinde penisini kullanıyormuş.'' gibi hilaf-ı hakikat bir çok beyanatta bulunup kocalarını bana karşı kışkırtmışlar. bu yüzden bir sabah büroma giderken mahallenin erkekleri önümü keserek:

- seni amuğa ğoduğum! başımıza rocco kesildin! karılar yüzümüze bakmıyor senin yüzünden!
+ efendiler efendiler! kendinize gelin. mümkün müdür ki bir bir tenasül uzvu 35 santim olsun. mübalağa ediy...
- çıkar lan ölçecez...

ölçtüklerinde benim ne kadar dürüst bir adam olduğumu anladılar. çok afedersiniz, canınız özenmesin 33 (otuz üç) santim çıkmıştı. fakat çok garip şekilde ağlamaya, feryad-ı figan etmeye başladılar. bazıları da bayılmışlardı. ben de durumdan istifade edip hemen orayı terk ettim.

kıssadan hisse: cinsel organımızı belli etmeyen iç çamaşırları giyerek iffetimizi muhafaza etmeli ve çevremizdeki hanımların akıllarını bulandırmamalıyız.
(bkz: anka4)
aşırı seksi olduğum için sözlük kızları tarafından katlimin vacip olduğu yönünde fetva çıkarılmış.

kediler uzanamadıkları çiğere pis diyorlar işte.
Bize ne la senin yarrandan o kadar uzunsa çevirde kendine sok diyesim geldi.
(bkz: işte bunlar hep seks)
güncel Önemli Başlıklar