bugün

romantik erkek sevmeyen kızdır. ben sert erkeklerden hışlanıyırım tımam mı.
Herşeyin aşırısı insanı bayar dediğim hem kızdığım hemde hak verdiğim kızdır. Böyle şeyler gerçekten hak edene bunun özellik ve güzelliğinin farkında olana yapılmalıdır. Hem unutmayın insanoğlu nankördür. Herşey dozunda güzel. Hem bugün ne yaparsan yarın kat ve kat fazlasını ister karşı taraf unutmamak gerek.
belkide romantikliği seviyordur ama klişelerden hoşlanmıyordur. mesela ona eline gül alıp verme, al o gülü siyaha boya öyle ver. otantik ol, birşeyler kat, konuştur özgünlüğünü. *
siktir git demediği için şükretmek gerekir.
Bu kadar kaba olmasam da belli zaman sonra benim de elveda dedigim ve azıcık kendime benzettiğim kızdır. Tamam şiir okurum, romantik kitap okur, film izlerim en cok ama karsimdaki erkek romantik olunca soguyorum ya. Hayalperest olurlar vs. Gelecek planlari beni bitirir. Hiçbiri gerçek olmayacak işte, az realist ol derim içimden. Velhasıl kelam kizlari anlamak zor. Bir gün cok romantiksin,bir gün benimle hic ilgilenmiyorsun tam bir odunsun da diyebilir. Her kız için olmasa da..
biraz beddua gibi olacak ama odunlara gelesi kızdır.
Sorun romantizm degildir. Sorun döşünün kilsiz ve agzindan çikan her lafin küfür olmamasindan kaynaklidir
güncel Önemli Başlıklar