bugün

devamlı vırvır öten, fakat herhangi bir sebepten ötürü özellikle konuşması istendiğinde ne diyeceğini bilemeyip sessizliğe bürünen ilginç insandır, aslında hepimiziz bu. biziz bu. bugün muhteşem bir tespit yaptım, bunu görkemli bir entry ile süslemek isterdim fakat kafam bozuk sözlük, ben yazayım sen anla.

kendi yaşadığım olay üzerinden yola çıkayım. okuldayız, iki sınava girmişiz, en kasisli derslerden geçmişiz; yok, konuşuyoruz çılgınlar gibi, terli ve ıslak. arkamızdaki kızlar çıldırma noktasına gelmiş, "susun iki dakka ya" triplerindeler. o an arkamdaki kız elini sırtıma atıyor, ah çok hoş. erotik süslüyorum gece gece, hoş olsun diye. yani dürtüklemek için atmış halbuki, ben sevişecek sanmışım. her neyse. sonra tam o anda "oha konuşurken sırtı titriyo adamın" diyor. sebebi de ses tellerimin kıpraşması tahmin edebileceğiniz gibi. daha sonra bütün sınıf der meister'in karizmatik götünü aman sırtını ellemeye geliyor, bir inanmamışlık, bir şaşkınlık, bir hayranlık, ayol adamın sırtı titriyor!

şarkı söyleyen der meister, şarkının bitiminde ne yapacağını şaşırıp susuyor ve "konuşsana bi şey desene!" diyen dengesiz arkadaşlarının yanında hayatının tespitine ufka bakarak imza atıyor:

"sabahtan beri durmaksızın konuşuyoruz, fakat özellikle konuşmamı istediğiniz şu anda aklıma söyleyecek tek kelime bile gelmiyor. hepimiz böyle değil miyiz? neden bu böyledir dostlar?"

not: çok pis şarkı söylerim, çok pis brütal vokal yaparım. sesim ciğerden gırtlaktan boğazdan falan değil direkt götümden gelir. tekliflere açığım. ajdar coverı bile yaparım.
not 2: baktığım ufuk değil karşıdaki su birikintisinde çoraplarını yıkayan bir ameleydi.
not 3: 20 kişi götünüzü başınızı ellerken arkanızda, boş bir sınıfa karşı şarkı söylemek kadar güzel bir şey yok şu dünyada.
not 4: beni elleyen kızlar güzel değillerdi.
not 5: bugün ellemeli göllemeli fışmırıklı çok entry girdiğimi fark ettim.
not 6: emeğe saygı thx kib ok bye.
not 7: fak yu!
güncel Önemli Başlıklar