bugün

(bkz: twilight)
tartışmasız bir şekilde;
(bkz: recep ivedik)
(bkz: kurtlar vadisi ırak) var mı lan 14'lüyle bazukalı tanklı ordu yıkmak. allah allah nidaları içinde izledik filmi sinemada. hayatımda dizisini izlemediğim bi yapımın filmini izlemek ne kadar acı da olsa müzikleri güzeldi.
kesinlikle (bkz: recep ivedik) hayvanların günlük yaşamını konu alan belgesel tadında bir filmdir. ayı ayı espriler bolca bulunur. cem yılmaz'ın espirileri gibi zeka ürünü değildir. sadece insanın içindeki hayvan güdülerini ortaya çıkartan esprilerdir.

hah aklıma gelmişken bu filmde ne konu var ne bişey. nasıl bu kadar izleniyor hiç anlamıyorum. görüntü kalitesi desen hakkaten de el kamerasıyla çekilmiş gibi. tanıdık oyuncular yok, çok amatör oyuncular var. ve da birsürü şeeey...
inanılmaz bir reklam kampanyası yapılır. ya baş rolde olan bir oyuncunun rezilliği ya da aşk söylentileri almış başını yürümüştür. hatta belki de filmdeki sahneler çoktan konuşulmaya başlanmıştır bile. tüm bu olanlar izleyici de merak uyandırmıştır herkes büyük hevesle bu filme gider. o kadar kötü çıkar ki konuşulanlardan eser yoktur fakat izleyici bile bunu çoğu zaman bunu kendine itiraf edememektedir.
bu ankete "braveheart" cevabını verenler için hangi film fos değildir çok büyük merak konusu. kahpe bizans falan mı?
asmalı konak - hayat

hatırlar mısınız, dizi reyting rekorları kırıyordu; final bölümünü de sinemalarda göstereceğiz dediklerinde tüm anneler-komşu teyzeler-ananeler sinemaya koşmuştu. birçok sinema salonu önceden rezervasyonla 2 haftalık biletleri tüketmişti hatta. peki noldu?..
(bkz: nah çıktı)
(bkz: kingdom of heaven)
allahın nalbantı bir senede askeri kahraman olup koca selahaddin eyyübiye posta koyması ve postanın karşılığınıda almış olması sebebi ile hikaye açısından tamamen fos bir filmdir.
kesinlikle (bkz: recep ivedik)
stefan meyerın kıtabından uyarlanan alacakaranlık filmi.

(bkz: hatalısam ara)
recep ivedik'tir. hayır o değil de biri izledikten sonra ikiye sinemaya giden tipler oldu; yazık ag verdiğin paraya!
(bkz: nefes)
recep ivedik.
(bkz: ıssız adam)
oyunculardan yada reklamlardan kurtaran filmdir.
çok izleyici çeken ve fos olmayan filmlere örnekler, başlığın tersi için:

(bkz: amelie)
(bkz: oldboy)
(bkz: trainspotting)
şafak sezer filmleridir çok izlenir komiktir de ama fostur, içi boştur... izle, gül ve kalk git tarzında filmlerdir...
son günlerdeki en iyi örneği çağan ırmakın karanlıktakiler filmidir. büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır.
matrix.
(bkz: plajda)
recep ivedik serisi. ne yazıkki devamıda gelicek.
recep ivedik diyenlere karşıyım arkadaş..
zaten bu filmin fragmanını izleyince içinde bi konu olmadığını anlıyosun,beğenmediysen gitme kardeşim
ben bunu bilerek gittim.. güldüm,güldüm recebin ayılıklarına yüzümde gülümsemeyle çıktım en azından.
komedi filmi olup bunu başaramayan filmler da var..(keloğlankaraprensekarşı,dünyayıkurtaranadamınoğlu vs.)
şahanı da takdir ediyorum çünkü kısa zamanda ünlü oldu skeçleriyle..bu zekasıyla daha kaliteli bir film yapabilirdi bence çok da güzel olurdu ama böyle birşey yapmış,beğenmiyorsan izlemezsin bir daha nokta
(bkz: güneşi gördüm)
(bkz: recep ivedik)
(bkz: blair cadisi)
anca korsan vcd.si izlenecek filmlerdir hatta çoğu vcd.den izlenirken bile tahammül edilmez kendine bile çaktırmadan ileri alırsın filmi.