bugün

ya hakikaten güzeldir ayrıca az biraz ukala ve farkındadır ki bu kadınlarla olması her anlamda zordur ama bir o kadarda keyiflidir.yada kendini güzel sanan ukaladır . çok yazıktır , peki oldu o zaman deyip kaçmak en makbülüdür.
Senpatiktir. Senın o güzel gözlerin , bal dudakların , o pürüzsün tenin güzelliğinin zaten farkında oldugunu bilir.Böyle garip bi şaka yapar.
x:çok güzelsin
y:bilmiyorum
x:bende
y:hayvansın.
ne deseydi? mahmut mu? diye arka çıkılası kızdır. *
kafa kız olabilitesi vardır.
** *
ayrıca (bkz: mala bağlayınca entry girmek) nokta.
peynirli makarnada belli bir ayar tutturamamaları onlar için büyük handikap.
"ama sikene kadar" denilip derhal göt edilmesi gereken ukalanın tekidir.
götü kaldırılmış kızdır.
malesef ki ülkede bolca bulunur.
2 gün yüz vermeyin şunlarada afrodit seviyesinden insan seviyesine insinler tekrar.
güzel olduğundan falan değil, sadece fazla samimiyetten dolayı şımarmış ve saçmalayan kız tipidir.
+çirkinim benim.
-ben çirkin değilim.
+hayır çirkinsin.
-ben çirkin miyim?
+evet, çirkinsin.
-ama neden bana çirkin diyosun şimdi?
+nazar değmesin diye kimseler bilmesin güzelimi.
-sen biliyorsun ben biliyorum, saklama ikimizin arasında!
Şımarık ve çirkin kızdır. Huyu güzel değildir bi.kere.
birinci kural ihlalidir. kızı öven erken baştan kaybeder bi kere. alıştıra alıştıra öveceksin. çok güzelsin tatlısın iyisin hoşsun diye diye durmazsanız o götünü bir daha indiremezsiniz.
görgüsüz olan kızdır. insan bir teşekkür falan eder yuh.
Kendini beğenmiş kızdır.
akıllı kızdır, lan oglum sen farkındaysan ve bunu o kıza söylüyorsan , o kız da bilmem kaç senedir o suratla, o bedenle baş başa, lan çok güzelse tabiki bu gerçeği senden önce kendisi bilecektir senelerdir...şimdi seni rahatsız eden kızın özgüveni mi? senin incileri dökülen "salak" egon mu?
sende ki bu ozguvene de bayiliyorum diye cevap vereceksin.
o zaman tesekkur ederim diyecektir. tessekkur bekliyorsan sen al yani.
sonra sana baktikca gozlerimin duydukca kulaklarimin ilk defa ise yaradigini anliyorum
saclarin kalbime dolasiyor yuzun bana surgunu hatirlatiyor. gozlerin birer hatayi nakisi ipek ipek baktikca etlerim dökülüyor kurban olayim nesin sen diyeceksin baktin ki tebessumle halka cizen kendi ayaklarini izliyor sende ne sandin kendini hemen eridin diyip bir de afili kahkaha atip cekip gideceksin.* saka tabi yapmayin boyle seyler gunah sevin onlari sadece uzmeyin.
laf koymaya çalışmıştır.
Biliyordur.

Beybi!
gerçekten güzelse sorun yok. mesela ben öyleyim.
gerçekten çok güzelse tebessüm ettiren, değilse içten "kodumun maymun tiplisi" dedirten kızdır. duruma göre değişir
içi çirkindir. Siktir edin gitsin.
Gerçekten güzelse sorun yok. Mesela (bkz: impiusnoctibus) öyle.
Teşekkürler, biliyorum diyip kibarlaştırsa hoş olur.

Tek biliyorum diyorsa şanslısın, mal gibi kızla çok da zorlamamış olursun, hemen kaçarsın. Zamandan ve zekadan kazanırsın.
Alçak gönüllülüğün lüzumu yok kafasındaki kızdır.
Egoist kızdır.