bugün

Vardır.
Eminim bir yerlerde var ve buralardaysa beni de sevebilir.
daha hiç denk gelemedim
galiba beceremiyorum ben böyle seyleri.
vardır. yaparım.
sonra biter.

her şey gibi.
Kesinlikle yoktur aşkından şair olan kaç kadın var.
hasretle beklediğimdir...
vardır ama bunun kadını erkeği yok. erkeklerde tutkulu sevebilir. önemli olan doğru insanla karşılaşmak.
ben dolaba kapatmak istiyorum cok sevince.
sayılır mı?
Vardır ama genelde bunun karşılığını aldatılmak olarak alır. Erkek cinsi bir şeyin avuçlarının arasında olduğunu anladığı zaman, kendisini vazgeçilmez hissettiği anda radarlarını açar. Maalesef bu böyledir.
Çok güzel sevdim hemde öyle böyle değil. Bir annenin bir evladını nasıl severse öyle sevip gözümden sakınırdım , görüyorum ki sevmekte bir işe yaramıyor. Böyle güzel sevilmekten muaf olan kendisi oldu. Böyle güzel sevdiğim için kendimle minnet duyarken onun adına üzülüyorum. Elbette onu seven olacaktır ama böyle güzel sevilecek mi bilemiyorum.
Sevmek tek taraflı olursa bir anlamı olmaz ki. Çok güzel seven bir kadın taş kalpli bir adama rast gelirse ancak o sevginin altında ezilir. Benzer şekilde çok güzel seven bir adam umursuz bir kadına aşık olursa hüsrana uğrar. Kadere bakın ki güzel sevenler birbirini hiç bulamaz. Ve hep sevgilerinin kıymetini bilmeyeceklerle sınanırlar.
yoktur, ya çok sever bıktırır ya da sevmez götünde dolaştırır. çok güzel seven kadına denk gelmek dünyada verimli bir yaşantıya neden olur. yani bize gelmez öyle şeyler.
çok güzel ağlatılır. evet. hatta ağlamaktan gece gözüne uyku girmeyecek şekilde.
şimdi hayatımda olduğunu düşündüğüm kadındır. gerçi daha evvel de çok güzel seven kadın olarak nitelendirdiğim insanlar olmuştu. meğer çok güzel seven değil siken kadınlar olduklarını anlamak uzun sürmedi. umarım bu kez sikene değil sevene denk gelmişizdir. izleyip göreceğiz...
Tamamen şehir efsanesi.

Kadının kendi güzeldir, sevmeleri değil.

Kadına verdiğin kadarını alırsın. Fazlasını bekleyen beklemeye devam etsin.
asla ama asla sevdiği kadar sevilemeyecektir; çok güzel üzülecek kadındır.
Nasıl oluyur bu sikilmadan yiyişuyur mu?
Bir türlü bana denk gelmeyen güzelim kadındır. Yanlış insanlara ömrünü harcayıp heba etmiştir ve artık herkes gibi duygusuz bir kimliğe bürünmüş ve bürünecek kadındır.