bugün

yılmaz efendinin gereksiz kasıntı tavırlarından dolayı itici gelendir. sanki kendi çok büyük bir tiyatrocu da .
ilk jenerasyon güzel idi neden güzel şeyi bozdular anlamadım 1. jenerasyonu saygı ile anıyorum
görsel
bana samimiyetsiz gelen, güldürmeyen program. halbuki ilkine çok gülerdim, sabah saatleri oynuyor hala açar izlerim ne kadar 50 kere tekrar izlemiş olsam da güldürüyor.
Gülmeyi sevmeyenlerin izlemesi gereken gereksiz program.
"Yine zeytinyağı gibi üste çıktın. Ama belki de üste çıkan zeytinyağı değildir, su sürekli alttan alıyordur."
Sevdim bu sözü.
ilkinin devamı olunca beklenti haliyle çok yüksek. Çocuklarda ışık var ama eskinin tekrarı gibi olunca emeklere yazık olacak.
Güldür Güldür Show'dan daha rezalet siz düşünün gerisini.
adını çok duydum ama hiç cesaret edip de videolarını izlemedim. zaten eski çgh bitmeye yakın amatör insanları yayına sürdüler vasat espriler vardı şimdi de öyledir, o iğrenç esprilere gülmem diye hiç bakmıyorum güldür güldür kraldır.
sosyal medyada dönen esprileri skeçlerde kullanıp prim yapmaya çalışan program. ilk programın çok çok altında.
Şive komedilerini, cinsel şakaları daha iyi yapmaları ve bir şakayı veya hareketi fazla uzatmasalar güzel olabilir.
sahnede sürekli duran "erdal tosun sokak" ve "gürdal tosun sokak" tabelalarıyla insanı hüzünlendiren tv şovu.
Youtube da denk gelmem üzerine “yokluk” skeçlerini izlemiş bulundum. Gözüm eski kadroyu arar oldu. Bu resmen güldür güldür seviyesinde, tolga çevik samimiyetsizliğinde, elif dizisi oyunculuğu tarzında olmuş. Bkm mutfaktan soğutmayın insanı.

Ayrıca yine teyze oğulları falan var gibi gözüküyor Ya da uzak uzak akrabaları...
bir kaç bölümünü izledim. güldür güldür gibi mal mal esprileri yok. esprileri ve kelime oyunları güzel. yeni başladığı için oyunculara alışmak zor olacak ancak. güldür güldür'ün de bu sezon bok gibi gittiğini kabul ederek izlenebilir bir program.
güldür güldür'den bin kat daha iyi olduğu aşikar.
(bkz: güldür güldür)'ün tırnağı olamaz. Özellikle 2019 güldür güldür 10 numara.
güldür güldür kadar cringe bir program değil. sadece 1 bölümünü izleyerek bu kanıya vardım. en azından skeçler ince düşünülerek yazılmaya çalışılmış. belki eskisi kadar iyi olamayacak hiçbir zaman , orasını bilemeyiz.

ha bu arada tolga çevik ile karşılaştıranlara da ay götüm diyorum yani . tolga çevik'in ince mizahını anlamaya iqları yetmediği için böyle bir karşılaştırmada bulunmuşlar galiba . evet evet.
beklentilerimin üstünde başarılı bulduğum ve desteklenmesi gerektiğini düşündüğüm bir devam projesi. ilk bölümlerinden itibaren bu denli profesyonelce hazırlanıp oynanmış oyunların bulunduğu, oyunların çoğunda ise taşın gediğine güzelce oturtulduğu pek fazla yapım hatırlamıyorum. oyuncu grubu içinde kabiliyet noksanlığı ile yine sırıtanlar bulunsa da, başıma bir iş gelmeyecekse ilk jenerasyon ekibinden daha iyi işler yapmaya aday olduklarını düşünüyorum.
Gelen gideni aratır sözünün sahne bulmuş hali.
Çok kötü be. Tekrarı var biraz bakayım dedim izlenecek gibi değil.
Güldür Güldür, arkadaşım hosgeldin de ayrı kötü ama bu berbat.
Paylaştığımı karikatürden skeç yazmış adamlar...resmen fikir hırsızlığı var.

(img:#1816697)
yılmaz efendi kabarıp da pis pis sırıttıkça değeri kalmayandır.
Bence gayet iyi gittiklerini düşündüğüm program.

ilki evet çok güzeldi ama ikincisini ilki ile özdeşleştirmemek lazım. Yıllarca güldürmeyen güldür güldür adlı programa maruz kaldık. Skeci ortasında zil çalıp bölmek ve yorum yapmak nedir yahu dedik.. Özlemiştik. Çok iyi gidiyorlar ve oldukça eğleniyorum izlerken. Yeni karakterler daha mütevazi gibi geldi hem. Kahvaltılarımda youtubedan açıp izliyorum. Bu gidişle BKM'ye bir bilet de alabilirim.

Kötü eleştireceğim tek konu, bazı skeçler harbiden çok kaliteli ve çok güldürüyor çok güzel hareket diyor zili çalışıyoruz falan ama kötü skeçlere de kötü demeyi bilmeliyiz. Demiyoruz. Keşke Yılmaz hoca bazı skeçlere, daha iyi olabilirdi çok güldürmedi, diyebilse. Daha samimi olur. Bazı skeçlerde de aynı espriyi 6-7 kez yapmaları itici olabiliyor. E tamam güldük işte anladık diyorsun.
Umut vadediyorlar.
Güldürmüyor. Buram buram kalitesizlik kokuyor. Bazı oyuncuların yeteneklerini görmezden gelmemek lazım ama resmin bütünü tat vermiyor.
(bkz: çin malı)