bugün

ilk başta bende yle önyargı ile yaklaşıp uzunca bir süre izlememiştim ama tesadüfen bir skeci izledim hoşuma gitti sonra komple sondan başa doğru izlemeye başladım. gerçekten çok başarılılar. önyargı iyi değil.
açın kapıyı skeci hariç diğerlerine hiç bakmıyorum.
ilk ekibe kıyasen çok daha yetenekli ve sempatik isimler barındıran oyuncu grubu.
Bazen ilklerin daha güzel olduğunu anımsatmıştır bana. Ya da ben o günlerde daha mutlu olduğum için hafızamda daha iyi yer edindi, bilemiyorum. ilki kadar tat vermese de yeniliğe açık olmalı insan, iyidir.
çok komik bir komedi programı.
geçen bir fragmanı vardı. taşınan kişi nakliyecilere "kırılacak eşya vardı" dedi, "kırdık ağabey" cevabını aldı. bunca zaman sadece buna güldüm.

not: fragman çok güzel hareketler 2cisi.
Şu an televizyonda açık olan ve ilginç bir şekilde ilkini aratmayan TV programı.
izleme sayılarımı azalttım. yutubdan izliyrdum.
neden azalttın dersen çünkü tip komiklikleri pek gerçekci olmuyor.
bütün skeçleri tip komiklikleri üzerine. bu durumun farkında değiller.
şöyle normal giyimli, normal konuşan insanların olduğu skeçleri de eklemeliler, programa.
onlar eklenince haliyle daha kuvvetli ve zekice esprilerin bulunduğu skeçler yazmak durumunda kalacaklar.
aynı şey güldür güldür için çok daha fazlasıyla geçerli.
onlar baştan aşağaıtip komikliğine dayanan skeçler üretiyor
bişeyler olmuş galiba. 7 oyuncu birden ayrılık kararını açıklamış. yakında çıkar kokusu.

https://tr.sputniknews.co...er-2den-7-oyuncu-ayrildi/
Final kararı alan komedi programı.

Kanal d'deki serüveni bitti.

Lakin başka kanalla görüşmeler yapılıyormuş. Star tv alabilir.
Bu programın sadece bir skecini izledim ve tutmaz dedim. Resmen yalandan gülerken yüzüm gerildi. Bir komedi programı bu kadar mı komik olmaz yahu. isabetli olmuş.
ilk programda final yapması gerekirdi. Evet.

Çok bile devam etti.
Başka bir kanalda daha güzel dopdolu gelmesini beklediğim komedi programı. Eskiden şahane pazar, olacak o kadar vs bissuru komedi eğlence programları olurdu. Şimdi kim kimi aldatmış vs saçma sapan aynı konuların döndüğü dizileri izlemektense bu tarz programları izlemeyi tercih ediyorum. Umarım sayıları artar böyle programların.
başlarda iyiydi ama ilk kuşak gibi sonradan bozdu. seyircinin yerli yersiz alkışlaması, birkaç popüler tipin sahneye girişinde bile çığlıklar kopması, oyuncuların lakaytlığı, oyuncuların gülmesinden oynanamayan oyunlar. tiyatro sanatı açısından bir rezalet. tiyatro işini beceremiyorsanız yapmayın. gidin dizilerde oynayın, işsiz kalmazsınız.
iyi gidiyordu halbusem.
Ne demiştim ?. Gene hakli çikmişam.

Swh.

görsel

Kanal D ile sözleşmesi bittiği için 31 Ocak tarihinde final yapan Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni adresi ortaya çıktı. Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Çok Güzel Hareketler 2'nin Mart ayında Star TV’de yayınlanacağını açıkladı.

https://t24.com.tr/haber/...lara-geri-donuyor,1015606
epeyden beri izlemeyi unutmuşuz.
çok güzel piyesler eklemişler. açın izleyin valla.
Yılmaz Erdoğan ve ekibini tebrik ediyorum, çok iyi tasarlanmış bir konsept.