bugün

Çünkü etrafta seni hakedecek birisi yoktur gayet normal.
(bkz: mal olmak)

ya da

(bkz: bilinçli bir seçim)

bir seçim sonucu vuku bulabilir..

buradan alın yürüyün gidin artık siz..
(img:#1724466)

Erkeklerin soyu tükendiyse olabilir tabi.
Sosyalfobi veya başka bir rahatsızlık. Olmadı kimseyi begenmeme.
Belki kimsenin bilmediği metabolik bir durumu vardır ve hayatına kimseyi ortak etmek istemiyordur kim bilir.

(bkz: 13)

görsel
ilk gençlik yıllarında karşı cinsten istediği her şeyi almak karşılığı verdiklerinin günden güne kişiliğini yok etmesinden ve hemcinslerinin kıskançlıklarından mütevellit yalnız kalma durumudur. Bunun bilinen tek çözümü de bir konuda, bir meslekte uzmanlaşmaktır. hadi eyvallah.
güzel kadın değil güzelliğinin farkında olan kadın yalnız kalır zira beklenti seviyesini yüksek tuttuğundan çevresindeki gerçek aşkı ıskalama ihtimali çok yüksektir. yalnızlığı uzun sürmez ama birliktelikleri de kısadır bu sebepten ötürü.
Yakışıklı olup yalnız kalan erkeği biliyoruz da güzel bi kızın yalnız olduğunu düşünmek çok iyimser bi yaklaşım.
güzelliği bir lütuf olarak mı görüyordunuz acaba?

çünkü güzellik bir beladır. belki anlamazsınız hayatınız boyunca. belki çok avantajı vardır size. ama her şey bilinçaltında biter.

çok farklı nedenlere bağlı olabilen bi durum.
belki çok güzel olmasına rağmen çok güzel karakteri yoktur.
(bkz: düşüyor mu böyle).
Yav yazmam normalde şu tip başlıklara da bişey dicem:

Bazı kadın yazarlarımız "seni hak edecek erkek bulamamaktır" falan yazıyorlar. Şimdi bu ifade uzay boşluğunda kaybolmaya mahkum boş bir ifade. Çünkü altını dolduracak bir veri yok bu söylemde. O kadar farklı, özel kişilerseniz sizi böyle düşünmeye iten sebeplerinizi, özelliklerinizi, donanımlarınızı yazın. Mesela neden kimse sizi haketmiyor yazın bakalım neler çıkacak çok merak ediyorum *

Ha kendinize karşı dürüst davranıp aslında sizi farklı kılan pek de bi halt bulamıyorsanız - ki bu kuvvetle muhtemel- siz de uzay boşluğunda kaybolmaya mahkumsunuz.

Donanımsız özgüven en ezik karakter tipidir. Buyrun dökülün hadi sıkıyorsa.
armudun sapı üzümün çöpü diyordur. artık canına tak edip yalnızlıktan bunaldığı anda birini bulur. sonra ondan sıkılır bırakır yine yalnız kalır.
Kendisi istemiyorsa doğaldır. Mesala ben yakışıklı kaslı ve efendi bir erkeğim ama yalnızım. Zamanında teklif eden de oldu kaş göz eden de ancak ben bakmadım.
Ben görmedim. Güzeli bırak ortalama üstü tipi bile kalmadi. inanmam.
Yakışıklı erkek olup yalnız kalmakla aynı orantıdadır.

Karakter eksikse eğer herşeyden mahrum kalınacaktır.
Bir thriller senaryosudur. Hem güzel hem yalnız ? Tam gerilim konusu...
çok güzel kızlar; o kafe benim şu kafe senin gezmek, sevgili olmasa da mutlaka erkeklerle takılmak, bakımlı olmak, daimi sevgili yapmak, başlıklarının ortak kümesi olmak zorunda değildir. Eğer güzellik demek buysa yanlış bir varsayımdır. insanlar seçimleriyle yaşarlar, isteyen senin düşündüğün gibi kullanır güzelliğini isteyen de kullanmaz. herkesin hayatına kimse karışamaz neticede aha dayıya sor.
etrafında güzelliği için onunla takılacak yalakların bulunmasını istemeyen kızdır.benimdir.
Yobaz, yavşak veya/ve gerizekalı olmayan erkeklerin yüzdesinin azalmasının bir sonucudur.
Güzel kadınlar seçici oluyor. Sebep bu olabilir.
yedeğin vardır, yeme bizi.
Niye çirkinlerin canı yok mu? Onlar bekliyorsa sen de bekle. Yalnız filan değilsin. Bizi bırak kendini kandırma. Sadece en mükemmelini istiyorsun. Fakat onlar, beyaz atlı prensler daha henüz gökten zembille inmediler. Bekle bekle inerler. At yerine ferrari lombardini maserati de olur. Hatta senin için mercedes bmw audi bile olur.
yalnız çok güzel bir kız olmak ama bundan kendinin haberi olmamak ya da fazlasıyla haberi olmak.
Güzellerin kaderi kötü olur derler.