bugün

görsel
Hımm anlıyoruz. Allah can sağlığı versin en önemlisi o. Evet.
maybelline eyestudio lasting drama gel eyeliner 24hr eyelinerımı dün kapağı açık unuttum ve kurudu...
Ağlamak istiyorum, çok dertliyim... Ah tanrım, neden ben? Neden böyle şeyler hep beni bulur? Nasıl bi günah işledim de beni böyle bir cezaya reva görüyorsun?

Acaba eyelinerın içine ağlasam belki yumuşar ha? Üff acıdan ne dediğimin farkında değilim.
Öve öve bitiremedikleri farmasi bb kremin tonu koyu geldi. O kadar da heves etmiştim. Bronz olacağım derken akasya durağı'ndaki obayana'ya döndüm.

Neyse ne yapalım. Kavruk tenli esmer kürt olmanın zamanı geldi. Teşekkürler farmasi, sayende kürtlüğümün hakkını vereceğim.
Ağlamak istiyorum izninizle. Ağlasam sesimi duyar mısınız entrylerimde?
allah dermansız dert vermesin.
Bizim derdimiz dert mi senin derdin yanında
Bizde kendimizdekine sorun deriz.
sözlüğün dert kuyusu.
iyi ki bu başlık var.
olması gereken olmuyor, olmaması gereken boğuyor. dert derdi çekip çoğalıyor.
dur diyesim var, demeye enerjim kalmıyor.

tüm dertleri okurken yıllar önce yazanların bugün şimdi nasıl olduğunu, ne yaptığını, hem kendine hem diğer dertlilere varsa çözümü şifa olup olamadığını merak etmeye daldım. derdim kategorize olup kendini çözdü, çözümünü üretti. kara göründü... gene iş başa düştü... eylem vakti.
dertleri okuyunca rahatladım.
tesekkür ederim sözlük.
An itibariyle mac pro longwear nourishing waterproof fondötenim bitti. Ağlasam sesimi duyar mısınız?

Lütfen gelip beni güven verici sözlerinizle sakinleştirir misiniz? Her şeyin iyi olacağını, bu kötü günlerin geçici olduğunu falan.
Büte kaldım daha ne olsun..
Çok dertliyim. Çünkü grip oldum.
Mutfakta olmam gerekirken yatakta evlilik programları izliyorum.
Her Taraf peçetelerin istilası altında.
"Nasılsın kızım nasıl oldun" diyen anam yok. Yine dedikodu yapıyordur içerde. Izninizle ağlicam.

görsel
allah başka dert vermesin.
Dayanacak gücüm kalmadı be sözlük...
Neden tanrım neden neden... Neden ben?

görsel
sincap, at keçi ve samur kıllarından yapılmış olan fondöten fırçalarımı alamadım
Çünkü dolar hayvan gibi yüksek. 

dolar yükselirse yükselsin bizene ama dimi? 
Fakirin makyajını düşünen yok. 
evet hanımlar bakımsız kalcaz.
(bkz: derdini sikeyim).
bunu dememiz için yazdın zaten itiraf et.
Sulandırıp macun yapın sonra tekrar kurutun yengem ariflame da çalışıyorda. Kardeşime anlatıyor.
aşık oldum be sözlük derslere de çalışmadım hiç daha 1. sınıfım 8 dersin 5inden bütteyim ben akıllı bi adamım hadi dersleri veririm ama bu kız meselesini ne yapacağım bilmiyorum. (bkz: ızdırabını sikeyim)