bugün

evde de kimse yok. dolapta bir kuru fasulye tenceresi var ama isitmak cok zor. amk param olsaydi arardim kebabciyi, getirirdi. yada komunizm olsaydi keske.
olsun kanka. yine de fakir kalmiyor, ne varsa halka. en azindan bu kadar aclik cekmezdik amk. hayat mi bu? acim lan ac!
internete girebilen kişi beyanı. önce yemek.
yine ve yine cok acim.
katıldığım önerme.
Şu an içinde bulunulan durum.
Cidden açım.
Bezelye. *
çizinin iyi geldiği söylenir. açlığınızı yatıştırın diye repliği de kensdisinin.
bendeee.
Ekmek neyin bas o zaman suyuna madem yemek kokuları geliyor. Arada cam mı var acaba engelliyor. işkence ediyorlar elemana diye düşünmedim değil.
uyumadığım her dakika hissettiğim şey.
ben de çok açım ya gerçekten doymuyorum ama 38kiloyum.
Şuan benim için dünyanın en haklı cümlesi.
Uf çok açım ama çok açımm. Hiçbişey yok ki ne yesem ekmek yok bikere süt yok süt olsa poğaça yapardım yumurta da yok yumurta olsa krep yapardım. Şimdi makarna zaten yok. Portakal var ama sabahtan beri portakal yemekten mide asidim azdı. Onu yiyemem. Böyle karın doyurucak karbonhidratlı bişey bulmam lazım.
Not: patates de yok ağlıycam.
açsan doyuralım kardeş.
Yulaf ye yulaf. Hem tok tutar hem besleyici.
oo bakıyorum true emrah filmlerindeki kurnaz bakkal gibi atılmış olaya.
Yemek saatine 7 dk kaldı gel hemen.
i.n.o.d.n.o.d

insan ne oldum dememeli ne olacam demeli.

4 ekmek alip buzluga koyarsin cikarinca yeni gibi olur yersin.
buzluk yok deme simdi.
bos zamanimizda elimizde para varken ve hic bitmeyecekmis ve asla acikmayacakmisiz hep sofradan kalktigimiz gibi tok olacakmisiz gibi davranmamak lazim.

artan ekmekleri ayni gun kesip icine salam kasar koyup strec filme sariyoruz.ceyrek kalmissa ceyrek yarim ise yarim.
cunku yarina o bayatlayacak ve yemeyeceksiniz.
neyse strece sarip buzluga koyuyoruz acikinca cikariyoruz tost makinesi varsa ona koyup bekliyoruz.yoksa bir kenarda bekletiyor oda isisina gelince yiyoruz. dogalgaz varsa peteklerin uzerine bile koysaniz olur.

mesela ben hic ac kalmam.dogada sincaplari takip etmeliyiz yuvalarini bulup karnimizi doyurabiliriz.

sonra size hicbir malzemesiz tarif verecegim.