çocuğunu sevmeyen ailedir. başka nasıl bir açıklaması var bilmiyorum. benim çocuğum olsa ve bu düşük profili izlemek istese enes batur'un filmine değil pedagoga götürürüm. istemesi bile bana ağır gelir ki elinden tutup para verip o tipi izlemeye götüreyim.
******** ******* *** ******* çok ayıp ediyorlar.
devlet tarafından çocuğu elinden alınması gereken ailedir.
Beyinsiz bir ailedir.

(bkz: Mal)
çocuğuna değer veren ailedir. düşünsenize bile bile saçma sapan bir filme gidiyor. sırf çocuğu mutlu olsun diye.
o çocuktan şikayet etmeye hakkı olmayan ailedir. çocuğun dimağını çöplüğe çevirirler sonra bu çocuk niye böyle derler. sen niye böylesin gerzek, önce onu sor.
görsel
deliha'ya falan giden ebeveyndir. bunların yetiştirdiği çocuklar normal çocukların arasına salınıyor, bu haksızlık.
Kafaları kesilmeli ve çocuk yeniçeri ocağına yazılmalı şaka lan şaka çocuk sevgi evine verilsin belki normal biri olur.
o saatten sonra o çocuktan hayır gelmez.
Acilen bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kaldırılıp rehabilite edilerek tedavi edilmesi gereken ailedir yoksa ülkenin gidişatı suriye'ninkinden beter olacak.
Günümüz anne babalarının hepsi böyle. Çocuk keyfine ellemesinde neyle meşgul olursa olsun.
ayrıca çocuğunun eline tablet, telefon verip saldım çayıra mevlam kayıra diyen annedir.
Bir başarı hikayesini izlemesini isteyen bilinçli ailedir. Evet.
Çocuğuna kötülük yapan ailedir.
sağda solda bilinçli ebeveynlik satan ailedir. o kadar çok var ki böyleleri.