bugün

görsel

Orijinal başlıkta instagram olacaktı.

Anlam veremediğim ve ayıp eden kadındır.

Ben anlam veremem. Ne bu şimdi. Ulan o senin çocuğun. Memeni sergilemek için çocuğunu kullanmaya hiç mi utanmazsın yani.

Ayıp ya.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Biv1Y_mAfuE/
eskiden evlerde bile çocuk emzirirken anne başka odaya geçerdi, bebeğini emzirir salona öyle gelirdi.
Olmamış .
bu fotoda cinsellik görenlerin acilen cinsle ihtiyaçlarını legal yollarla karşılaması gerektiğini düşündüren başlık. kadın çocuğunun karnını doyuruyor.

kadın memesi cinsel bir organ değil, bebeğin yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli bir organdır. ulan bunu bile cinsel nesne haline getirdiniz çüş.

kadının bunu paylaşma niyetini bilemem o ayrı. o da yine onu bağlar rahatsız oluyorsan bakma.
gösterip ama elletmeyen karılardandır . amacı dikkat çekmektir edep yoktur böylelerinde .
Normal şartlarda normal bir durumdur fakat şu an normal şartlarda olmadığımız için normal değildir.
çocukta çok fenaymış arkadaş. bir taraftan sütü içiyor ama eli ile diğer tarafı da kontrol altında tutuyor başkası gelip içmesin diye. doymaz bu çocuk ileride zebellah gibi bir şey olur..
instagramda 1000 beğeni almış ve hiç kınayan , aşağılayan , eleştiren yorum olmamış olan paylaşımdır .

Kültür farkı, yaşam tarzı, eğitim , çevresel faktörler ne ise artık , bizim ülkemiz insanlarıyla yakından uzaktan alakası olmayan bir toplulukta yaşayan annedir.
Yeni nesil annelerin artık çocuk yapma ve büyütme olayını gösteriş olarak görüyorum. Bebekleri ve çocukları üzerinden prim yapmak. sürekli her anını paylaşmak. Edep yahu biraz özel hayatına, kendine saygı duymalı insan.
görsel

Bunların kafa yapısını anlamak zor. Amacın memeni göstermek ama, çocuğu bu işe niye alet ediyorsun.

Bu arada sağlam mal var kadında.
Tekniği yanlış bebek böyle çok hava yutar ve doymaz.
masum lan bu fotolar evet belki yanlış ama sizin gibi her şeye sıkı kalkanları hatırlatmak için faydalı olabilir. anne ve bebek buna da mı kalkıyor. paylaşması salaklık mı evet belki ama bize ne.
Laik ve çağdaş bir annedir, evet kadında kemalistçi ve laik bir kadın tipi var, kesin muharreme verir bu, ayrıca göğüslerde taş gibi valla.
kimlerin beğendiğini, annenin ne hissettiğini umursamıyorum ancak çocuğun olayın farkına vardığı zaman ne kadar kötü hissedeceğini tahmin edebiliyorum.