bugün

laik turkiye cumhuriyetini hizla arap memleketine cevirmeye calisan yobaz ve dinci anne babadir.
tamam hadi sizin beyniniz sulanmis, bari cocugunuzu rahat birakin ya.
bu dinci ve yobazlarin hepsini yollayacaksin suudi arabistan'a aslinda ama neyse.
zorbalıktır.

hadi senin hayatın kararmışta o masum çocuğun suçu ne ?
Benim annemle babamdir efendim . Bakin bu baski degildir . Cocugunun cehenneme gitmesini engellemektir . Suan size namazin onemini kurana gore anlatamam uzun hikaye . Ama dusunsenize inancinizla celiseceksiniz bu sacma birsey. Sabahin körunde okula kaldirican ama namaza kiyamam diceksin bu da celiski
Çocuğa namaz kıldırmak, çocuğa islamı aşılamaz. Tam tersine böyle baskıcı bir tutum karşısında sıkılıp korkabilir.
Çocuğa kıldırılmaz, çocukla beraber kılınır.
Ara sıra, islamı tanıyıp sevmesi açısından kısa rekatlı namazlar kılınabilir çocukla.

Hiç unutmam, oyuncak ayılarımı, bebeklerimi dizerek babamla beraber kıldığımız namazları.
bunu sevdirerek yapabiliyorsa amel defteri kapanmaz.

çocuğuna namaz öğretmeyeni ise süpermenle süpergirl beraber gelse kurtaramaz.
zorla olmadığı sürece problem yoktur.
Zorlamadan sevdirerek yaparlarsa çok iyi olur. Zorlarsan bu basligi buraya siçan gibi ataist olur...
Zorlamadan sevdirerek yaparlarsa çok iyi olur. Zorlarsan bu basligi buraya siçan gibi ataist olur.
zorla olmadığı sürece problem yoktur.
hayatlarında yaptıkları en güzel şeydir. severek de yapmaya devam ederler.
laikliğin dinsizlik olduğunu sanan arkadaşlara da selam olsun.
Allahin yukledigi ebeveynlik gorevini yerine getirme cabasinda olan anne babadir.
örnek ve üstüne düşeni yapan anne babadır.
her çocuğa lazım anne-babadır.
Çocuğunun fahişe, gaspcı, hırsız, tecavüzcü, tererüst, vatan haini, insanların hayvanlardan geldiği ve onun için ahlak ve devletin, ailenin gereksiz olduğunu savunan komünist ler gibi olmaması için yapılan bir eğitim ve önelemdir.
Her anne baba çocuğunu istediği gibi yetiştirmekte özgürdür. Sizin ya da bir başkasının düşüncesini paylaşmak zorunda değildir.

ister ateist yetiştirir ister müslüman ister budist.

Terörist yetiştiren bile var düşünün artık.
Laik bir ülkede resmen suç işleyen ebeveynlerdir. Ülkeyi araplaştırmaya çalıştırmaktadırlar. O çocuk, baskı ve cebir ile namaz kılsa da ileride azılı bir islam düşmanı olabilir.
ülkeyi gavurlaştırmaya çalışanlara karşı çocuklarının uyanık olmasını sağlayan anne baba dır .

ülkeyi kafirleştirme hayali kuranlar avuçlarını yalamaya devam edecekler yani .

son müslüman ölene kadar bu ülke müslüman kalacak tır . son müslümana sıra gelmesi için de bilin bakalım kaç müslüman var .

göğsü iman dolu bir müslüman dünyalara bedeldir dünyalara .

dünyalar ne ki .
Tıpkı yıkanmış olan kendi beyinleri gibi küçücük çocuğun da beynini yıkamaya çalışan ve allahtı kitaptı Muhammeddi gibi zırvalarla çocuğun da hayatını karartmaya çalışan art niyetli yobaz anne babadır.

Ah Kamal Atatürk yaşasaydı bunların hepsini asardı..
Yoga yapsa modern olurdu zaten amk.
Namaz kıldıran gösteren gerici değil mi.

Amk salağı.