bugün

neden benim oğlumun flütü yok ulan!
http://www.youtube.com/watch?v=-VSAKeJ_qdc
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ahahahahaha)

kıyamam.
çocuğunun karaciğeri büyümeyecek şimdi, midesi delinmeyecek, o asitli iğrenç şeyi içemeyecek.

tüh lan.
(bkz: çocuğuna sigara bile alamayan baba)
Yanlışlıkla doğru eylemi gerçekleştirmek zorunda kalan babadır.
Kola alacaksa eğer o parayla, allah hiç vermesin, aç gezsin ibne!

(bkz: çocuğuna kola bile almayın baba)
cimridir.
sigaraya dünyanın parasını ayırabilen öküzün tekidir.
morganize babadır.
(bkz: acıtasyon)
"zarar verir " düşüncesi den olabilir. bunun yanında ayran ve meyvesuyu da almıyorsa ali kaptanla dövüştürülmesi rica edilir. mete de hakem olsun.
bir çocuğun temel besin ihtiyacı olduğundan(!) bir an önce bir yerlerden para bulup kola alması gereken babadır.
türkiye'deki madalyonun öteki yüzüdür.
(bkz: 800 tl maaşla iki çocuğunu okutan anne baba)
cola yoksa bira alsın çocukta habire içsin içsin sonrada sonra mı başlar babaya küfür etmeye sen alıştırdın beni şu pisliğe diye . oysa ben sadece bir cola istemiştim babacığım !
çok iyi olan babadır oğlunun sağlığı kötü olmasın diye kola almaz.
Bir çocuğuna flüt bile alamayan baba değildir.
çocuğunun sağlını düşünen belki ayran veya meyve suyu alan babadır.
büyük ihtimalle akşam meyhaneye gidip rakı içecek babadır. rakı içerken de soracaktır tabi, kaç para lan bi kola, kaç para!!
flüte 5 lire vermek yerine meyhaneciye 50 tl vermeyi tercih eden insan.
akpye oy atıyorsa müstehaktır.
Pis fakir babadir. Yakilmayi hakedendir.
sporcu olan babadır. kendi nasıl sağlıklı yaşıyorsa, oğlunun da o şekilde yaşamasını istiyordur.
çocuğa vermesi için kendisine kola alınması geren babadır. şerefsizce yorumları kendinize saklayın. komiklik yaptığını sanan varsa komik değildir.
baba gibi babadir. aglayan cocugu sussun diye her eline geceni cocuguna veren baba degildir.
Hadi kola almasın ama çocuklarını eşek gibi çalıştırıp paralarını meyhanelerde yiyen şerefsizler de var.
aradaki bir a harfinin dahi ne kadar mühim olduğunu gösteren başlık şeysi.