bugün

tamamen saçmalıktır. tek uygun olan isimin kahraman maraş dan bir bukle olan kahraman olduğunu düşünüyorum.
Medine bunlardan en kötüsü sanırım. istanbul da özenti gibi duruyor en iyisi olsa da. Ama sonuç olarak saçma.
Le casa de papel izlemenin sonucudur.
istanbul izmir samsun var.
isimler bizim secemedigimiz fakat devamli tekrar ve dolayisiyla telkin yoluyla etkisi altinda kaldigimiz omurluk lakaplarımizdir. sehirlerin ruhu vardir insanlar, medeniyler gelir gecer ama adi sehir de olsa site devleti de olsa o kara parçası orada kalir. ebeveynlerin cocuklarina isim seçerken dikkat etmeleri ve anlami guzel isimleri tercih etmeleri gerekmektedir. sahsi görüşüm uzerinde kiyimlar, isyanlar ve nice acilar yasanmis herhangi bir sehrin adinin cocuga verilmemesi gerektigi yonundedir. bu kriterlerin disinda bir toprak parcasi ise maalesef yer yüzünde bulunmamaktadir.
istanbul koyacak olan duyduklarım var mesela.
Biraz ucuk kacık bir durum ama olabilir.

Okan bayülgen kızının ismini istanbul koymuştu.
Bayburt diyecegim.
Malaga koymayında ne koyuyorsanız koyun zira çocuğu kendinize sövdürtmeyin.
(bkz: paris hilton)

Çocuk ismini koyduğunuz şehrin özelliklerini yansıtacak olsa kimse bayburt koymaz herhalde, bi özelliği yok şehrin.
çocuk yapmayacağım için üzerine düşünmediğim şey.
-Adınınız nedir efendim?

+şehir ismi.

-hoş geldiniz sevgili şehir ismi, hazırsanız yarışmamız başlıyor;
-aşağıdakilerden hangisi şehir ismi değildir? 'A-..... b-.....c...,....'

+öncelikle soru şaka gibi ehehehe.
Ben telefon joker hakkımı kullanıp amca oğlu sevgili bitki ismi'ni aramak istiyorum.
Kendisi dermatologdur.
(bkz: aydın)

güzel isimdir.