bugün

dünyadaki en çok çocuk tecavüzlerini bünyesinde barındıran dincilerin dinine saygı duymaktır.

saygı duymak zorunda mıyım.

nesnelere, hayvanlara, insanlara kendine bile tecavüz edenleri var bunların.
5 parmağın 5 i de bir değildir. şeref yoksunu çıkıp çocuğa tecavüz ediyor diye bütün müslümanlar aynı olguyu yapmıyor.
bizde bütün kürtler öldürülmeli dediğimizde hepsi terörist değil diyen kişilerden biridir bu başlığı açan.
2500 yıllık mumyaya yaptığıyla gündeme gelenin dinine saygı duymaktan yeğdir.
o dinin ilkeleri yerine getirilmiş olsa tecavüz edenin cezasının idam olduğunu görürdün. as bakalım tecavüzcüyü, kes bakalım hırsızın kolunu, islamda emrettiği gibi ver cezayı bak suçlar düşmüyor mu? milleti alkole teşvik edenlerin ardıllarının böyle düşünmesi normal.
Saygı duymuyorum çünkü kulağım sağır.
Git bi köşede öl ya
Cahil geldin cahil gidicen.
Canlı cansız her şeye tecavüz edenlerin malum dinine saygı duymuyorum.
Müslüman uyuma.
Bu suçu din de arayarak en büyük suçu işliyor olduğunu idrak edemeyen
Bir zihniyet.
Suç din de değil şerefsiz insanlarda.

"Mesela sende insansın." Dedirtir.
din değil de dinlere diyeim. zira bir sürü tecavüzcü papazı ısrarla koruyan roma katolik kilisesi de buna dahildir.
müslüman ülkelerin çoğunda, tecavüza uğrayan recm edilir, tecavüzcüye ise hiç bir şey yapılmaz. ülkemizde ise kendisine müslüman diyenler, müslüman zina bile yapmaz diyenler, tecavüzcünün, tecavüz ettiği ile evlenerek yırtmasını sağlayan yasanın geri gelmesi için çırpınmakta.
görsel
senin ben beynindeki düşünmeyen, bir sike yaramayan, siki taşşağına denk hücreleri tek tek sikerteyim emi diye cevaplanası sik kırığı ateist cümlesi.

dinler tecavüz etmez. ateistler kendilerince götlerinden uydurduğu bir kara din propagandası yapıp bizim sinir hücrelerimize tecavüz ediyor.

cahil pezevenk.