bugün

gülben ergen tarafından hiç de olayın öbür tarafı düşünülmeden yapılan eylemdir.

olayın öbür tarafı vardır çünkü ilerde çocuk elbet okul okuyacak , elbet arkadaşları arasına katılacaktır ve bu katıldıgı arkadaşlarının ismi platon , newton , sokrates falan olmayacaktır bildigin hakan , erhan , veysel falan olacaktır. e tabi bu da çocukta ruhsal bir çöküntü yaratacaktır.

-merhaba tanışalım mı ?
+neden olmasın .
-benim adım ali , kirleten ali derler bana senin adın ne .
+(utanarak) ares.
(çocuk gülmemek için kendini zor tutar)
-ares mi ares ne lan uzaylı ismi gibi .
+annemle babam çok ugraştıktan sonra bu ismi bulmuşlar, ve koymuşlar.
-iyi iyi koydukları kesinde fena koymuşlar be abicigim.
-ne yapcan çekecen artık.
aynı zamanda ares in bir dosya paylaşım programı olduğunu unutmamak gerekir.
(bkz: ares)
(bkz: limewire)
ares kişisine Seni download etmek istiyorum* denilecek kadar kötü bir isim konuluyorsa bizim suçumuz ne?
yozlaşmış kültürün son olarak el attığı kulvarı gösterir.
(bkz: isimler)
insanlarımız, hele ünlü sanatçılarımız yunan mitolojisinde savaş tanrısı anlamına gelen bir ismi sırf cool olmak, farklı olmak, egzantrik olmak için koyarsa etrafın shop, marketing, vb..isimlerle dolması çokta anormal değil...her kültür kendi dilinde güzel..
-merhaba adın ne ?
-ares
-o ne lan
-yunan mitinde savaş tanrısı..
-sen tanrımısın ?
-yok
-yunan mısın ?
-yok
-ebeveynine atlıyam senin.
-buyırr !?
internetten çok müzik indiren insanın yapabileceğidir.
peki ya okan bayülgen' in istanbul koyması?
babanın naytdaki ares serverında(varmı böyle birşey hiç haberim yok) çok sikici olmasından dolayı çocuğuna koyduğu isimdir.
çocuk büyüyüp yürümeye başlayınca, komşunun köpeği ares'in çocuğa, adaşım deyip saldırmasın diye yapılmış ilerici bir harekettir. tebrik edilesi ailedir. zaten sanatçı kişilikleri ile her zaman milletimize örnek olmuş bir çiftin çocuklarıdır. allah bağışlasındır.
kızı olunca afordit,hera vb isimleri koyacaktır heralde.
muhtemelen ondan sonraki çocuklarına hades, zeus ve ya poseidon isimlerini koyabilirler dedirtecek bir dizi olaylar sıralamsıdır ...
gülben ergen'in yaptığı harekettir.
aslında genel olarak bakıldığında ünlüler çocuklarına sıradan isimler koymayı tercih ediyor ama gülben ergen değişiklik yapmıştır.

hülya avşar *
deniz akkaya *
nurgül yeşilçay *
mehmet aslantuğ-arzum onan *