bugün

otur iki kitap oku derdim.
bilyelerimi saklarım amk. canı sıkılsın bebenin
Ben bir şey yapamadan ağlayarak dönerdi muhtemelen.
Gelme koçum hiç isik yok lan diyerek geri yollarim.
Markete gönderirdim. Acıktım.
Baş tacı ederim.
Önce bana bir bakmasını söyler ve büyümüş halinin özetini bir güzel geçerdim ona, eşşek değil ya anlar. daha sonra Ben çıkardım kapıdan. Yaşasın kereta.
Korkudan altıma sıçardım. Olur mu lan öyle parapisişik şeyler?
ona salı pazarında hep gördüğü ama hiçbir zaman bana alın diye söyleyemediği renkli şekerlerden alırdım. onu hep dışlayan, onunla oyun oynamak istemeyen o çocukları umursamaması gerektiğini zaten ilerde çok da önemli insanlar olmayacaklarını söylerdim. biliyorum sen yaşıtlarından biraz farklı bir çocuksun ama en azından şu zamanlarında gerçekten bir çocuk gibi davran çünkü ileride kimseye çocukluk yapamayacaksın. daha hiçbir sevdiğin toprağa karışmadı ve sen çok güzel bir çocuksun hep böyle kal..
mahcup olurdum sanırım ya, gözlerine bakamazdım.
Yürekliydim, bugün olsa Yine mahallenin en güzel kızı aysele ilanı aşk ederdim. Benden Beş yaş büyük olsa da. Atlı karıncayı saklambaçı özledim nerdesin derdim.
Böyle devam et..çok eğleneceksin derim!
"Bilyeler nerede? " diye sorardım.
cocuk olurum o da anlar...
Sımsıkı sarılırdım. Seni çok özledim benim masum kendinden büyük kalbi olan ama o kalbi hep üzülen çocukluğum..
Öldürürüm herhalde. Huzur ancak ölümde. Dingin olanda.
görsel
işte derdim bu sefer çocuk ol büyümeye çalışma hiç.
Sakın pes etme her zaman dik dur.
Özür dilerdim. Aklıma çocukken yaptığım o olgun davranışlar, o kurduğum hayaller ve bunun gibi sayısız yaptığım şeyler gelince yürekten üzülüyorum. Kendimi sevmeyi bıraktım ben. Artık çok daha acımasızım kendime. Çünkü çocukluğumla aramda uçurumlar bile az kalır mesafe. Hayal kırıklığına uğraştığım için kendimi, mahcup olurdum. Hep izlerdim çocukluğumu, o zamanlar ki heyecanımı.

Seni seviyorum. Teşekkür ederim hep böyle temiz kaldığın için.
Tutardım elinden;
" hadi parka gidiyoruz, salıncaklar bizi bekliyor. Daha uçurtma yapıp, uçuracağız. Çok şey var yapacağımız çoook.
Hadi, acele edelim."
derdim.
sarılıp saatlerce ağlardım herhalde. sonra da "beni bir daha sakın bırakma." derdim. çocukluğunu dolu dolu yaşayamayınca insan...
sarılırım. çok özledim seni.
Al büyüdün de ne oldu pis herif başın göğe mi erdi?
Ben olsaydım kendimi biraz döver sonra eğitirdim matematiği. 7 şer saymayı sular seller yaptırırdım hırtoya. Çok dayak yedim 7 ler yüzünden.