kişinin trabzonspor çomarı olduğunu gösteren hareket. Bir insan kendi evladına bunu neden yapar ki?
Demeyeyim demeyeyim diyorum ama nerede bir gurbetçi, orada tuhaflık... Nerede bir trabzonsporlu, orada acayiplik...

ikisi birleşmiş bu örnekte acayip kere acayip olmuş.
çocuklar 18 yaşlarına geldiklerinde ismini değiştirmek için mahkemelerde sürünecektir.
Şu cümle beni bitirdi;))

Baba Şenyer, Mavi'nin doğduktan hemen sonra eliyle dört işareti yaptığına dikkati çekerek, "Doğumdan iki ya da üç gün sonra Galatasaray ile Trabzonspor'un maçı vardı ve o maçta Galatasaray'a 4 tane attık." ifadelerini kullandı.

https://www.gaste24.com/s...isim-sasirtti-h65512.html
tuhaf bi durumdur. çocuklar, ilerde isim değiştirmek için uğraşırlar mı bilmem. mavi ismi fena değilde bordo nedir amk?
" barzo" der gibi. ancak şunu da belirtmeliyim ki daha kötüleride var. mesela benim kuzenimin ismi " satılmış " tı.
trabzonluların genelinde bir gram akıl olmadığından şaşırmadığım durumdur.
mavi neyse de bordo ne amk. maaş bordrosu gibi qweqwe.
sokakta oynarlarken anneleri her "yemeğe gelin" diye seslendiği zaman sokağın şenlenmesine sebep olacak çocuklardır.

anne : borrdddooooo maviiiiiiiiiiiii
tüm mahalle : şampiyonnnnn trabzooonnnn oleeeeyyy oleeeeyyy oley oleeeyyy..
bordo güzel de mavi uymamış, ayrıca trabzonlular sevsin sizi.

not: girasunspor.
ikiside isim olmaya müsait bence.
Karadeniz insanının tıpkı iç anadolu çomarları gibi beyinsiz kimseler olduğunu tekrar göz önüne seren çifttir.

Muhtemelen bu senaryo, Çocukların yetişkin kimseler olduğu zaman isimlerini değiştirmesi ve ailesine sövmesiyle sonuçlanacaktır. Trabzonspor'a bile kin besleyebilirler.
güncel Önemli Başlıklar