bugün

dürüst oldukları gerçeğini değiştirmeyen tezdir.
23 nisanda özellikle daha da kendini belli eden gerçek. olum bunlara bayramı kim veriyor lan? ne bayramı çalışsın ibneler. iki kelime konuşmaktan acizler.
kendi çocukluğunu unutmuş egosu tavan yapmış insanların toplanma şeysidir. ben çıkıyorum görüşmeyelim.
acaba bendemi böyleydim lan dedirtebilir.
1 kilo pamuk mu daha ağır yoksa 1 kilo demir mi ? sorusuna verdikleri cevapla.
Salak değil sadece hayal güçleri bizden daha geniş.
süper gerçek. vallahi salak bunlar ya. ulan oyuncakla oynayan çocuk ne kadar akıllı olabilir ki. barbie bebeğin kollarını 360 derece döndürünce eline ne geçiyor be çocuğum? mal mısın sen? parkta bulduğun kum yığıntısını kamyonuna doldurup başka bir yere dökünce ne oluyor yani? ne fark etti ulan? anne babası da "akıllı oğlum" diye severler. ulan çocuk bildiğin gerizekalı, neye istinaden akıllı? televizyon kumandasını almış alo diyor. e be çocuk telefon değil ki o, kumanda. gözün de mi görmüyor?
Salak demeyelim de, vicdansızlar. Abartıldıkları kadar masum değiller. Hiç utanmadan insanları, yaşlıları aşağılıyor yeni nesiller özellikle.

O orta sınıf memur kafalı yavşakların yetiştireceği piçler bu kadar olur.
Tam tersi bir durum öğrenmeye açık ve bilgi edinmek için istekliler.
Yeni nesil çocuklar için geçerli olan gerçek. (Biz böyle değildik.)
yeni nesil çocuklar için geçerli olduğunu düşünürsek henüz 1.5 yaşındaki çocuk tableti, akıllı telefonu elinden düşürmediği için aptallaşıyor.
senden akıllı oldukları kesin. yeğenim bayağı bilgiler bilebiliyor ve zeki de yani.
büyükler de devirebilir belki ama zaten monteleniyor.
Aktroll değillerse yanlış bir argüman.