bugün

islamiyetin en büyük düşmanının yine müslümanlar olduğuna kanıttır.
işin traji komiği, bir protestan olarak söyleyeyim... almanya hristiyan bir devlet değil... din min şu bu umurlarında bile değil. benim çocuklarım olsa ve bu duruma düşse bir de tam aksi çocuklar yoldan çıkacak derdim.

dezze için rahat olsun, bi pok olmaz. haa allahsız kitapsız olur çıkarlar bak onu bilmem.
Korkmasının sebebi bence kendisinin de doğru bir müslüman olmadığı içindir. Çünkü islamiyeti gerçekten yaşayan bir insan bir kere çocuklarını bu şekilde bir sebepten dövmez dövecekse önce kendini dövsün bence o kadar dindarsa çocuklarına nasıl bir şey öğretememiş. Simdi diyecekler herkesin dinini istediği şekilde yaşama hakkı var tabii ki var buna karışmıyorum ama madem bu ablamız dine o kadar değer veriyormuş evlatlarını da ona göre yetiştireymiş.
Kusura bakmayın ama bu Müslümanlıgin özünde var bu şiddet dayak olayı..
Almanya acımaz çocukları devlet korumasına alır hemen .
ALMANYA DA SOSYAL DEVLET ÇOK iLERi SEViYEDE... BiZE BENZEMEZ YANi ONLARDAKi SiSTEM...

O YÜZDEN ALIRLAR, HiÇBiR ŞEY DE YAPAMAZSIN...AMACI DA ÖYLE ASiMiLE ETMEK FALAN DEĞiL BiZZATi DEVLETiN KORUMASINDA O ÇOCUĞUN ZARAR GÖRMEDEN BÜYÜMESiDiR...ÖYLE HRiSTiYAN OLACAKLAR KORKUYORUM FALAN DiYE YAYGARA YAPMAK ANCAK BiZiMKiLER iÇiN HAVANDA SU DÖVDÜRÜR O KADAR...
islami senden ogrenecekse Hristiyan olsun zaten..
15 yıl almanyada yaşamış orada doğmuş biri olarak normal olan eylem.
alman devleti alır elinizden çocukları bir bok yapamazsınız.türkiyeye benzemez almanya.öyle döveyim söveyim yok.
Ben de bu zihniyetten hep korktum. BU tür insanlar eğitilmezler de. Dayak bizim kültürümüzde nedense hâlâ çok kıymetli addediliyor.
Aşırı sağcı hristiyanlar bile bu kadar gerizekalı olamaz.
Ortadoğu kökenli insandan daha ne beklenilir ki?
Öyle bir şey yapacaklarını sanmam. Hristiyan dininde inançlı olan bir nigrolar kaldı.
öyle bir kitle var ki islamiyeti çok kötü gösteriyorlar sonra bu gevurlar niye islama karşı oluyor garip.
görsel
He mk senin çocuklarının dini çokta önemliydi almanya için.

mal beyanıdır.
çocukları müslümanlık adına patır kütür dövüp hristiyanlığa biraz daha teşvik etmek. cidden bravo be, papa gelse bu kadar teşvik edemezdi.
çocukları döverken sakat kalırlar veya daha fenası dayağı kaldıramayıp ölebilirler diye düşünmekten aciz bir yaşam formunun endişesidir. sakat kalsa sıkıntı yok ölse sıkıntı yok ama allah korusun alamanlar hristiyan falan yaparlarsa sıkıntı böyük..
Almanya'da çocuğuna şiddet uygulayamazsin, Türkiye'ye gelmen lazim bacım. Hem öyle hristiyan yapacaklar bahanesine sığınıp kendini acındırmaya da gerek yok. Adalet hak hukuk kağıt üstünde burada.
Yine bir gerrizekalının yaptığı olay...
Çocukları dövünce Müslümanlıkları mı arttı yoksa dahada uzaklaştırdın mı?