bugün

Terör örgütü propagandası için çocukları kullanan bir hdpkk lidir.
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485

Madem çocuklar ölüyor yardım etsene gidip çocukları korusana.
Neden beyaz show seyrediyorsun duyarlı kadın?
çocukların eline kalaşnikof veren zihniyetin yine insanlıktan bahsetmesi. okul yoluna mayın döşeyen pkk içinde aynı tepkiyi nedense göstermez bu hümanist sıçmıkları.
Şehit çocuklarından bihaber olan ajitasyoncu.
Pkk nin katliamlarina sessiz kalan sözde duyarli ogretmendir.
götünden kan alınması gereken yandaş teyzedir.
pişkinkliğin nirvanasındadır.
Çok duyarlı yav maşallah.
öğretmen değildir.
zira ayşe çelik diye bir öğretmen bulunmamaktadır o bölgede.
pkk itlerinin yalandan başka bir bok bilmediğine bir örnek dahadır.
meb tarafından öğretmen olmadığı açıklanmış olan .... dur.
babası polis olupta buna rağmen bu ... ya bir şey demeyen beyaz izlenmemelidir.

ölecekse ölsün o piçler yeterki şu çocuk ağlamasın.

görsel
Devletten maaaşını her ayın 15 inde çeken o parayla hayatını idame eden beyaz showu kaçırmayan ayşe öğretmen. Bizim devlete yazık buna maaaş veriyor işte biz bu gibi insanlar yüzündeb bir türlü ayağa kalkamadık bi kalksak alayının hesabı kesilecek elbet kesilecek. Hocam sesinde titriyordu üzdün duygu yoğunluğunda varmış niye acaba sizin ben fıtratınıza sokayım devlet terörü diyorsunuz benim babamda polisti akrabalarımda da var polisler devlet haketmeyene kurşun sıkmaz çocuklar ölüyor bizim köyde çocuklar seksek oynardı bu çocuk dediklerinizin bir tanesi en son elinde roketatarla öldürüldü. Hangi duygudan bahsediyorsunuz ki siz. Yıllarca köpekler gibi havladınız da şimdi devlet size anladığınız dilden konuşmaya davranmaya başlayınca mı mağdur oldunuz yer mi lan anadolu çocuğu.
utanmadan bir de bölgeyi terk eden öğretmenleri tehdit etmiş, "buraya nasıl geri döneceksiniz?" demiştir.

kendisi bilmiyor herhalde ama yüzlerce öğretmenimiz pkk terör örgütü tarafından şehit edildi. hala da ediliyor.

gerçi bugün foyası ortaya çıkmış, öğretmen olmadığı hakkında iddialar var, ama her nasıl olsa da şehit öğretmenlerimizin elleri hep yakasında olacaktır bu pkk artığının ve beyaz'ın.
RTÜK e şikayet edilmelidir. farkli bir isimle öyle bağlanıp insanların bir fikir dile getirilmesine izin verilmemeli... televizyon bu , sosyal medyami fake gibi .
Chp lilerin pkk ile olan bağını göstermiştir.
siz nasıl güldürüklü show yaparsınız burada bombalar düşerken deyip eğlence programının anasını sikertmiştir.
Darısı ayşe öğretmenin başınadır. Çekirdeğimizi aldık bekliyoruz bakalım.
Acaba savunduğu şerefsizler okulları yakarken, anaokulu bahçesine bomba yerleştirirken çocukları düşünmüş mü bu kadın. O zaman aklı nerdeymiş çok merak ediyorum. Neden O zaman çıkıp da 'doğuda neler oluyor farkında mısınız?' dememiş. Herşeyin farkındayız halbuki.
Öğretmen olduğunu söyleyerek farkındalık yaratmaya çalışmış, su katılmamış bir orospu çocuğudur. Ne kadar afkursanız da boş o bombalar amınızda patlayacak.
Öğretmen falan olmadığı açıklanmıştı zamanında. Pkk sempatizanlığı yapmak için, iftira, yalan ne varsa sıralamıştı soysuz.
Çocukları kendine siper olarak kullanan bir zihniyetin temsilcisi olmuş arsız.
Yavrum beyazın gafil avlandığı terörist karı. Çoluk çocuk ölüyomuş da orda burda katliam varmış da falanmış da filanmış. Karı sanki 'Akşam beyaz şov var onu bekleyim de telefon edeyim canlı yayına bağlanayim herkesi duyarlı yapim' diye düşündü. Şerefsiz sürtük çoluk çocuk ölüyo diye çok insancıl görünmeye çalışan pkklı kaltak. Orada bu vatanın evlatları şehit düştü. Bu vatanın askeri polisi canını verdi halen daha veriyor. Savaş var orada savaş. Ülkenin bir tarafı küffar tehdidi altında. Cihat var orada savaş var. Orada can veren yiğitler var. Beyazıtı halen daha suçlamıyorum o an afalladı ama şuna dikkat çekmek istiyorum. O kadar alışmışız ki. Karının prograöa bağlanıp bu denli konuşmasıyla afallayıp alkış tutturabiliyoruz o karıya hak verebiliyoruz ve aklımız sonradan başımıza geliyor. Haa doğru ya bu karı propaganda yapmııış. iyi aferin aklın başına geldi ama öyle duyarsız olmuşuz ki aklımız başımıza sonradan geliyor. Çoluk çocuk ölüyo şöyle böyle denince neden o an hemen aklımıza orada Askerim Polisim can veriyo can alıyo. Kim kimin çocuğunu öldürüyo ne konuştuğunuzun farkında mısınız neden oradaki teröre ses çıkarmıyosunuz diye gereken cevabı neden o an veremiyoruz. Duyarsızlaştık alıştık. Ölmek Askerin işi çünkü. Ölmek Polisin işi çünkü. Artık şehit haberlerini aldıkça kimsenin umurunda dahi olmuyor. Adamların mesailerinden bir parça gibi. Nusaybinde şehit, Yüksekovada şehit, Diyarbakırda şehit. Kimsenin umrunda bile değil artık. Ölüm vazife oldu Askere Polise. Alıştık artık. Nasıl ödeyecez o kahramanların hakkını. Bizler için ölüyor adamlar bu vatan için ölüyorlar. Biz kimiz ki abi adamlar ölümle iç içe olmuşlar. Senin benim vatan sevgimizle onlarınki bir mi. Utanıyorum yeminle utanıyorum. Yadırgıyorum kendimizi. Ölüm herkese hak da şehitlik kime nasip ?
güncel Önemli Başlıklar