bugün

Çok masumane bir şekilde mahalledeki bütün kızları dövüyordum. Yanlışlıkla gözünü patlattığım ve evimize gelip hastane parasını alan kız seni de unutmadım.
12 yaşındayken, 10 yaşındaki bir kızın burnuna çam dalı soktum. Sonra kız ağlayınca çıktı çıktı dedim. Fakat o çam dalı çıkmamıştı.
MAHALLEMiZDE iKi EŞEK ARISI KOVANI VARDI BASKETBOL TOPU BÜYÜKLÜĞÜNDE ,9 YAŞINDA FELANIM ALDIM iKi TORPiLi BiRiNi BiR KOVANA BiRiNi DiĞER KOVANA SOKTUM iÇiNE YAKTIM FiTiLi SONRASI ÖLÜMCÜL ARILAR FiLMiNDEN FARKI YOK SIRTIMDAN SOKULMADIK YER BIRAKMADILAR MAHALLEDE iSE 10 15 KiŞi SOKMUSLARDIR O SINIRLILIKLERiYLE, BiR HAFTATADA OKULA GiDEMEMiŞTiM.iLK OLARAK ANNEM DEN AKSAMDA BABAMDAN iKi AYRI PORSiYON DA DAYAK YEDiM PiŞMANIM
mahallede almancı bir piç vardı. piç diyorum çünkü bu şerefsiz anasından babasından almanyadan gelen akrabalarından bok gibi para çalardı. bu paralar sayesinde mahalle bakkalıyla akraba olmuştu. bakkal karısından çok bunu görüyordu amk. bakkalda ne kadar kola sarı kola gazoz çükilata dondurma meybuz leblebi tozu vs. bir çocuğun nefsinin dayanamayacağı ne kadar şey varsa akşama kadar hepsinden en az birer adet tüketir bize zırnık ikram etmezdi piç.
bu onun şerefsizliği.

buda benim şerefsizlğim ; eve gelen misafirden aldığım harçlıkla (yıllık ta diyebiliriz) uzuuunnn haftalar aylardan sonra bakkaldan aldığım cam şişede sarı kola yı yudumlarken karşıdan bu şerefsizin geldiğini gördüm. yanımdaki lavuğa 'şunu oyala ben geliyorum' dedim. bu almancı piç yaklaşırken hemen yandaki apartmana girdim. sarı kolayı yarıladım. sonra tekrar fulledim. nasıl fulledin lan at kafası? dediğinizi duyar gibiyim. işeyerek amk. çıktım apartmandan bu piç orda. gözü direk sarı kolaya ilişti. 'ne bakıyon lan, al iç pipin şişmesin' dedim. içirdim piçe yarısını. kalan yarısını dökerken 'neden döküyon lan mal' dedi. 'tarrağım işemiştim içine' dedim. muhahahahah.

şimdi düşününce hakikatten şerefsizlikmiş ama haketmişti piç. 25 sene geçti halaaa hıncım geçmedi amk.
karıncaları böcekleri bi kola şişesine koyup dövüştürdüm. bi de sineklerin kanatını koparırdım. Allah afetsin
görsel
düşündümde çok şerefli bir çocukmuşum. bir tane bile şerefsizliğim yok gibi. alla alla. niye böyle oldu ya?
Yuvalarına ekmek taşıyan karıncaları görünce;

"kuru kuru gitmesin" diyip su dökmüştüm.

Yuva tıkandı, açayım derken daha da tıkadım filan.

(bkz: kaş yaparken göz çıkarmak).
Abimin civcivleri uçsunlar diye balkondan atması, görmedim ama o anlattığında şoke olmuştum..
bayramda birinin camından içeri torpil atıp kaçmak.
Abim hafta sonları bisikletimi kilitler açmak için kumbaramdaki paralarımı isterdi. Bu şerefsizlik değil de nedir? Kardeşlerde gördüğümüz şerefsizlikler.
Yağmur yağarken karınca yuvasına elimi siper etmiştim,
Karıncaların keyfi bi yerine geldi filan.
Allam ne kadan iyi bi çocuğum diyom kendi kendime.

Sonra dedim bana bu kadar sevap point yeter,
Avucumu ters çevirdim hepsi boğuldu ahdhf.

O gün bugündür karıncalar benden haz almazlar.
sevmediğim misafirin sütlacına tükürmüştüm.
gece vakti balkondan milletin kafasına tükürmek.
Anasınıfına falan gidiyorum o zamanlar; boyama kitabının her sayfasında birer tane çiçek var. Sanırım bi arkadaş da o zamanlar benden hoşlanıyo o çiçekleri kesip kesip bana getiriyordu. masaya bi oturuyorum her tarafa kağıttan çiçekler koymuş. neyse efendim ben de bunları toplayıp toplayıp yanımda oturan çocuğa veriyorum kulağına da; bak şu çocuk yine çiçek verdi. çiçek istemiyorum onu döver misin? diyip masama oturup kavgalarını izliyordum.. yaptığım en büyük şerefsizlik de budur..
(dip not: Bi daha da böyle temiz böyle güzel seven olmadı)
Düşünüyorum da ben hiç şerefsizlik yapmamışım ulan, keşke şerefsiz, piç bir çocuk olsaydım.

Ben Anca evden boş arsaya su taşıyıp topraktan çamur yapıp o çamurlarla da tabak çanak yapıp güneşte kurumaya bırakırdım, içine de ottan salata doldururdum, kalan çamuru da büyük ağaç yapraklarına koyup koyup sarma sarardım. Ne boş çocukmuşum.
En şerefsizce olanı zile basıp kaçmaktı.
Sınıfta "döndü" diye doğulu bir kız vardı. (Döndü nedir amına koyyim) Iki de bir at kuyruğu saçını elleyip naber lan fırdöndü diyordum.
Misafirlikte 2 çocuk gelmişti şeye oturmuştu sandalye herhalde plastik o oynarken kısmen sapıkça şeyler şöyleyip. arkadan dayıyordum.
Lisede çok beğendiğim bir kız vardı. Hic istemediğim halde kanka olduk. Sevgilisi varmış. (üniversite öğrencisi bir göt)

Neyse bir ara okula gidemedim ders notu lazım. coğrafya defterini istedim.(inci gibi yazardi yelloz) tabi omroncuğum dedi verdi defteri. Akşam eksiklerimi tamamladım. Deftere sikimi taşşağımı sürdüm ertesi gün geri verdim.
(bkz: Yaşasın kötülük)
görsel
Lisede çok beğendiğim bir kız vardı. Hic istemediğim halde kanka olduk. Sevgilisi varmış. (üniversite öğrencisi bir göt)

Neyse bir ara okula gidemedim ders notu lazım. coğrafya defterini istedim.(inci gibi yazardi yelloz) tabi omroncuğum dedi verdi defteri. Akşam eksiklerimi tamamladım. Deftere sikimi taşşağımı sürdüm ertesi gün geri verdim.
görsel

görsel