bugün

çocuk sensin. ahlak kafana girsin.
kuzenimle seviştik.Hem de erkek erkeğe.
Sünnetçinin eline vermek.
Eski Türk filmlerindeki patron sekreter ilişkisini oyuna döküp karşı komşuyla oynamak. Benim ne olacağım o zaman belliymiş. Ağaç resmen yaşken eğilmiş.

Dipnot: Ben patrondum. Belirteyim de.
çocukluk aşkım zehra ile henüz 5.5 6 yaşlarında bakkaldan aldığım bisküvi kutularıyla bir sote yere geçip kuku-pipi izleme dokunma oyunu oynamamız. ama direk bakmak yoktu, kutudan (televizyon stili) izliyorduk. ben sayma bildiğim için o zamanlar, 1 den 100 e kadar yavaş yavaş sayıp doya doya sevgilimin kukusunu izlerdim. sıra ona gelince ben 1 5 25 100 süren bitti diyip pipişkomu çok göstertmezdim.

çok terbiyesizdik çok.
ilk-Ortaokul da Okuldan kitap çalardım. Evet. Eve gelince de okurdum onları, annem de öğretmenimle konuşmuş. Kitapları okuduğum bilinince ses etmemişler. Annem haftada bir okula bitirdiğim kitapları geri götürürmüş. Ben tabi lisede falan öğrendim bunu.

Keşke birisi bana o zamanlar "habersiz alma" deseydi.
Hayvan öldürmek, kendimden küçüklere işkence etmek, sürekli kardeşimi dövmek, evi kundaklamaya çalışmak.

Çocukken çok lanet biriydim.
Zar zor hatırlıyorum ve anlatıldığı kadarıyla biliyorum daha çok ama sevimliliğimi kullanıp gelen ablaların falan memesini ellermişim.

Neresi ahlaksızlık aslında düşünce...
ben çok ahlaklıydım sonradan bozdum. niye böyle oldu onu da anlamadım. neyse güzel oldu.
sitenin bakkalindan sakiz asirmak.
her gun istisnasiz gider sipsevdimi asirir cikardim.
güncel Önemli Başlıklar