bugün

Evet evet öyle bir anım var. 7 yaşındaydım,yeşitkinler genelde o yaştaki çocuklara sünnetten sürekli bahsedip bilinç altlarında kötü düşünceler sokma çabasındadır. Örnek pipini kesicekler pilav üstü yicez gibisinden şeyler. Neyseki bu tür şeylerden hiç etkilenmezdim. Birgün Sünnet düğünü yapılacağını duymuştum ve düğün masraflarından bahsediyordu babam. Bunun üzerine, Darkwall o kadar düşünceli bir çocuktur ki düğün masrafları olmasın diye WC'den bulduğu makas ile odasına gider. Sonra bu makası kullanarak hafif ucundan kendini sünnet etmiştir, akan kanla zaten ağlamaya başladım. içeri deli bir hışımla giren sevgili babam ağzı açık bi şekilde yatakta kanlar içersinde yatan oğluna '' oğlum ne yaptın?'' diye sorunca bende ''Baba masraf olmasın diye kendimi sünnet ettim'' tarzında bişeyler söylemiştim ki bu bahsettiğim konuşma 2 saniye sürdü sürmedi. Babam beni kucakladığı gibi hastaneye götürdü. Neyse ki sorun yoktu doktor 1 cm içeri daha makası soksaymış ciddi hayati tehlikeye girebilceğimi söylemiş. Hastaneden çıkarken babamın tehlikeye atlattıktan sonra gülümsediğini hatırlıyorum ve tövbe tövbe dediğini.. Neyse iyileşme sürecine kadar sürekli göz hapsinde tutuluyordum. Çocuk halimle tekrar kendimi sünnet etmiyim diye olsa gerek. 2 ay sora bişeyim kalmadı ve babam hemen sünnet düğününü bana spoiler vermeden ayarladı. Birgün sabah kalktım düğün kıyafetleri satın almaya gittik ki o gün kendimi kral sanmıştım ben böyle havalı kıyafetler giymemiştim. Sünnetçim Kemal Özkanın yanına gittik sohbet ettik vesaire, Kemal bey babama çocuk sünnet olmadan önce bi video izlemesini korkulcak bişeyin olmadığını gösterelim dedi. Babam bunun üzerine merak etmeyin Kemal bey bizim oğlan antremanlı diyince, sünnetçi ağzı açık babamın suratına bakıyodu. Babam durumu anlatınca sünneçti Kemal bey ''Ben kaç yıllık sünnetçiyim böyle bişey görmedim'' dedi. Ertesi gün sünnet oldum ve çocuklar ağlarken ben kameraya bakıp sırıtıyodum. buda kendini sünnet eden yazarın anısıdır.
güncel Önemli Başlıklar