bugün

ben hastayken dondurma yenmez sanırdım. fakat öyle değilmiş tam tersine iyileştiriyormuş.
Üreme ile ilgilidir genelde.
(bkz: saatler olsun)
insanların sadece evlendikleri zaman çocukları olduğunu,evlenince allahın gönderdiğini sanırdım.
masumiyetimi sikiyim.
Cizgi filmlerin beynimize yerlestirdigi sacmaliklar. Bkz: ateşi atesle sondurmek.
küçükken hayatın hep oyun eğlence olduğunu sanırdım. büyüyünce tam tersi olduğunu anladım.
güdük necmiyi düdük necmi sanmak.
en güçlü pokemonu charizard sanardım. olsun o hala benim için ateshli asi jojuk.
Küçükken eskilerin yaşadığı hayatı renkli değil , siyah beyaz sanmam .
sofrada ekmek bırakırsak arkamızdan koşturucak sanmam.
Müslümanlar nirvanaya da gidecek sanırdım sadece cennet kesmiyordu beni nirvanayı da merak ediyordum.
Yiyecekleri Allah gönderiyordu bize böle boş bir tarlaya gökyüzünden yağıyordu her şey.
Eminemi Türk sanmak. Ah ulan eskiden ne kadar malmışım diyor insan.
dünyada tek düşünebilen yaşadığının farkında olan kişi bendim sanki diğerleri robottu. benzer şeyleri düşündüğüm bir sürü insan görünce vazgeçtim.
Hayatın hep mutlu geçmesi ve mutlulukla yaşamamız. Bir ezginin günlüğü tadında yaşam ama biz büyüdük ve kirlendi dünya.
"Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur."

(bkz: Stephen Hawking)
kamu kurumlarına ait araçların üzerinde 'resmi hizmete mahsustur' yazardı. 'mahsus' çocuk dilinde yalan demekti. o araca yalan söyleyen insanların ceza olarak bindirildiğini sanırdım.
vay be nerde o eski bayramlar.
bizim eve hırsız giremez.*
güncel Önemli Başlıklar