bugün

5-6 yaşlarindayken üvey baba çocuk halimle baya ağır geliyordu çok dramatikti o yaşta çok üzücüydü.

bide sessiz tepe vardi 10 yaşında falandim ben hayatimda korku filmi izlememişim arkadastaydik bunun annesi babasi korku filmi hastasiymış gittik bi gün evine açtı yok kizin içine şeytan giriyor falan milleti ikiye bölüyor ağır geldi
3 gün annemin yaninda yatmiştim korkudan.

bide en son darbe elm sokaği kabusunun yeni hali manyak kuzenlerim tutturdular sinemada bunu izleyelim diye bide en öne gitmişiz kolonlar dibimizde bi anda efekti bir veriyor ben kendimden 2-3 yaş küçük kuzenime sarılıyorum onlara koymuyor alışıklar allahin saykoları neyse rüyalardan çol etkilenirim ve rüyadayken herşey cok gercekci gelir bu yüzden fredinin rüyama gireceğini düşünüp uyuyamiyordum ağir bir tranva olmuşgu benim için.
Film: mercan kolye (nurseli idiz üvey annedir bilen bilir bu filmi) çok üzdü
Dizi: Kınalı Kar, Üvey baba, küçük besleme..
Yanlış hatırlamıyorsam 90 lı yıllarda yayınlanan çizgi film clementine.Oradaki malmolth karakterinden çok korkardım.Psikolojimi bozmuştu.
görsel
görsel
Jurassic park 1. artık filmden tabiki etkileniyorum ama bazen hala rüyama giriyorlar. mına kodumunun...
Küçük ibo'nun yengesini yatak odasında basması.
sır kapısı, ama stv'deki gibi bildiğiniz sırlar dünyası tarzı ibretlik olanlar değil, yaşı müsait olanlar hatırlar cinli perili kapıların gıcırdadığı videolar hikayelerin olduğu programdan bahsediyorum.

diğerleri de ilk kez otobüs yolculuğunda denk geldiğim süt kardeşler. (gulyabanili film). şimdi en sevdiğim filmdir orası ayrı. ve sonuncu olarak hangimiz deliler gibi korkmadık tarkandaki ahtapottan.
(bkz: 13 üncü cuma)
benimkide halka ve elm sokağında kabus tu galiba hatırlayamıyorum tam olarak.
Tabiki de Allah'ın cezası buried alive filmi. Şu an bir şey hissetmiyorum ama çocukken bir hafta annemin yanında uyumuştum.
Şeker kız candy.

Tam olarak hatırlayamasam da candy'nin tam bir kaşar olduğundan eminim.
gerçek kesit.
söylemem... Yaşımı anlarsınız...
(bkz: the silence of the lambs)
80'li yılların ilk çeyreğiydi yanlış hatırlamıyorsam, kesik el adında bir film izledim evde, tek başıma. video kasetini alıp, korka korka izledim. kodumun bi kesik eli fıtı fıtı dolanır insanların boğazından sıkarak öldürürdü.

bir tanesi de buna benzer bir korku filmi idi. köşkte geçiyor olay, bildiğin beyaz renkte değişik bir yaratık köşke yeni taşınan aileyi teker öldürüyordu. yaratığın vücudu insan vücudu idi lakin başı korkunçluydu.

sonuncusu ise yine bir korku filmi. katil sarmaşıklar falan vardı. sadece bir sahneyi hatırlıyorum. bir ormanda, gecenin karanlığında kadının biri kaçıyor. sonra bir yerde durup etrafına bakınıyor.

tamda o sırada birden yere düşüyor. ardından sarmaşıklar ayaklarından kollarından dolanıyor. daha sonra ayaklarına dolanan sarmaşıklar kadının bacaklarını iki yana çekerek ayırıyor. kadın feryat figan tabi.

olaya sonradan müdahil olan bir sarmaşık ise yavaş, yavaş usul kadının bacak arasına yani şeyine girerek kadını öldürüyor. dediğim gibi bazı bazı aklıma gelip psikolojimi bozuyorlar. nerden izlediysem artık!