bugün

Ailenin geleceğini tehlikeye atan kadındır.
annelik duygusu yoktur.
Evliliğinden emin olmayan, mutsuz kadındır. Pişman olmak istemez. Evliliğini kurtarmak için çocuk yapmaya da kalkmaz.
formunun bozulacağını düşünen kadındır. sonra da niye genç nüfus yok. senin formun bozulmasın diye yok.

hayır kendine bakmaz, sonra formum bozuluyo yiaa. ebru şallı da anne lan!
Hayırsız adamın biriyle evlenmiş, boşanmayı düşünen kadındır. ''Bu adama çocuk fazla'' der ve çeker gider.
Çocukları olan dul erkeğin arayıp bulamayacağı tokmak partneridir.
Kendisinin gereksiz olduğu gibi veledinin de gereksiz olucagini bildiği için çocuk istemiyordur.
rte görmesindir, yoksa en az üçtür.
daha toydur. olgulaşınca aklı başına gelecektir.
"saldım çayıra mevlam kayıra" şeklinde çocuk yetiştirmek istemeyen, sorumluluk sahibi fakat henüz bu sorumluluğu almaya hazır olmayan kadındır.
bu kadının bir de kocası varsa gün gelince fikri değişecek kadındır.
Kocasına güvenmeyen, evliliğinin geleceğinden endişe duyan kadındur. Olası bir boşanma durumunda çocuk için kötü olacağını düşünür.
Çocuk bakımı konusunda kendini yeterli görmemek, kariyer isteği, doğum sürecinde yaşanan fiziksel acılar ve bozulmalar gibi nedenlerden dolayı dünyaya çocuk getirmek istemeyen kadındır.
görsel
Kilo ve çocuk bakım sorumluluğunu almak istemeyen kadındır.
hayatı boyunca bakire kalabilme şansı olan kadındır.
akıllı ve güzel kadındır. yaşamayı seviyordur. seksi seviyordur.
Evlenmesi saçmadır.
kocasının onu bırakıp gitmeyeceğinden emin olamıyordur.
kadın olsam ben de istemezdim.
yavşağın biri soyunu devam ettirecek diye 9 ay yük taşıyamam. siktirsin gitsin laboratuarda üretsin amk.
büyük aile modeli yok olup sorumlululuklar bireyselleştikçe erkeğin güvenilir biri olması iyi sevişmesinden çok daha önem kazanmıştır. günümüzün yaşam koşulları, en güvenilir kadın ve erkeği dahi duvara dayamıştır.

eskiden çocuk büyük aile ortamında el birliği ile yetiştirili ve sorumluluk geleneklere göre belirlenirdi. bu durum askere gidene kadar olağan karşılanır, askerden dönünce çocuk "erkekliğe terfi" eder ve elinin ekmek tutması beklenirdi.
güncel Önemli Başlıklar