bugün

izin verseler hepsini sıraya dizip kurşuna dizsek. Topluma huzur, refah, arınma getiricek eylem.

Neyse ki içerdeki abiler haklarından geliyor...

Edit: eksileyen itin zoruna gitti.
işkence etmenin bundan daha sağlıklı, tatmin edici olacağı ancak yine de yetmeyeceği eylem.
" had cesazı " uygulanmalıdır.
idamı şart arkadaşım şart! isterse ağırlaştırılmış müebbet alsın, yetmez. Ki onu bile almıyorlar. 20 küsur yıl sonra hooop yine içimizdeler. Çocuğa tecavüz ne demek ya! Cinselliğin c'si olmayan masum bir varlığa o gözle bakmak ne demek! Çocuk tecavüzcüsü elime bir geçse hapis mapis dinlemem gebertirim herhalde. Allah topunun cezasını versin.
bi psikolog bakışıyla bakıyorum, "2 çocuğuna tecavüz eden baba hakime beni asın dedi" sanırım sabah ya da hürriyet gazetesinin başlığıydı.doksanların sonu, psikoloji kitabımızda bunun gibi çok örnek vardı. tüm bu haberlerin altında şu şekilde bi yazı vardı, bir psikoterapist önce onu anlamalı onun içinde bulunduğu durumu gözden geçirip ona o şekilde yaklaşmalı. olay çok iğrenç allah kimsenin başına vermesin ama böyle insanları uzman psikologlara teslim etmeliyiz.
sadist duygularım çok güzel şeyler düşünüyor onlar için.
Tecavüz değil sadece çocukları üzen, onlara fiziksel veya ruhsal anlamda zarar veren herkesi gebertmek istiyorum.
buna asla izin vermezler. hatta dokunanı cezalandırırlar ne sanıyorsunuz! sanıldığın aksine oldukça fazlalar ve çok önemli pozisyonları yerleri var dünyada yoksa bu sorun çoktan aşılırdı. Toplumsal infilak tehlikesi olan durumlarda cezalar gelir gerisi göz ardı edilir .