bugün

etten nem alan ereksyon olan abaza ve yobazlarımızın çocuklara tecavüz etme durumudur. erkek kız demeden geçen yaz aylarında bile
bu haberler vardı. erkek çocukları kız çocukları sokağa yollanırken kara çarşaf giyinip yollansın
çünkü etten tahrik olan hasta ruhlular böyle istiyor hatta eşeklere ineklere ördeklere tavuklara da kıyafet uygulaması getirilsin.
sapıklar yüzünden ne çocuklar çocuk ne hayvanlar hayvan ne kadınlar kadın gibi yaşamasın ot gibi yetiştirelim çünkü bu sapıklar yobazlar haklı.

etten azarlar körpe masum ruhlardan azarlar. hayvanların açık bölgelerinden azarlar. zaman geçer erkeklerin açık yerlerinden de azarlar
aman onlar azmasın diye biz herşeyi örtüye dolayalım.
kadınları soyutladıklarında kadınları erişemeyeekleri bir düzene soktuklarında gelsin zennecilik oğlancılık akımı. hemi canım.
idam edilmeleri gerekiyor diye diye kendimizi parçaladığımız, yiyip bitirdiğimiz ama bir türlü hak ettikleri cezaları almayan yaratıklar. Yemin ediyorum şunlar yüzünden nefes alamıyorum.
Had cezalarının uygulanması gereken namussuzlardır. Yoksa mevcut sapık sistemde bunun ardını alamazsınız.
Onların hepsini çine bağışlayalım çin işkencesinin kobay fareleri olsun oçlar.
buradan ana avrat sövmek bir şeyi çözmez. bugün çocuk tecavüzcülerine buradan höykürüp 13 yaşında çocuklara imam nikahı kıyan hocaları linç etmeyen dingiller var. o yüzden bir anlam ifade etmiyor.

ayrıca kaç araştırma yapılmış?

kaç akademisyen bir araya gelip bu sorunlar üzerine çalışma yapmış?

bunlar önemli, yoksa şöyle keselim böyle keselim boş söz.
idamlık konular.
Allah korusun tüm çocukları. Her an dualarım çocuklarla. Bu dünyada ne korkunç şeyler yaşandığını düşünürken buluyorum bazen kendimi aklım yerinden çıkacak gibi oluyor.
görsel
çocuklarla evlenmeye çalışanlar ve evlenenler de tecavüzcüdür...
insan toplumlarının yüz karası olan, itlaf edilmesi gereken namussuzlardır.
Bu ülkede idam şart.
bu vesileyle bir kelam etmek isterim.

tecavüze uğrayan her canlının psikolojisi de alt üst oluyor. tecavüzcüleri öldürelim diyenleri anlıyorum, o kadar saf bir öfkeniz var ki ve o kadar haklı bir öfke ki bu. aklı kaybettirici bir öfke.

ancak kısasa kısas yapılması gerekir.

tecavüzcü'nün "erkekliğini" elinden alacaksın ve "penisini" koparacaksınız belli bir oranda. evet bayağı bayağı koparacaksınız ve sonra bunu tüm aleme ifşa edeceksiniz ve bunu da kanunlaştıracağız.

bu konuda kimse insan hakkı demesin, ağzına baltı ile vururum. tecavüzcü'ye "normal insan" hakkı mı vereceğiz lan biz? "normal insan" olsa böyle bir boka yeltenmezdi bile!

nasıl tecavüz haberi ifşa oluyor ya haberlerde. aynı şekilde devlet bugün "bu, şu" isimlerin erkekliğini elinden aldı diye tüm topluma ifşa edeceğiz.

psikolojik olarak bununla kendini yiyip bitirecek ve rezilliği ile bir ömür yaşama mücadelesi verecek ve muhtemelen intihar edecektir.

benzer bir psikolojik travma da kendisi yaşayacak. çünkü tecavüz, bedenden daha çok ömür boyu psikolojik bir işkencedir dostlar.

kimse yaşattığını yaşamadan ölmemeli bu dünyadan. hem de hiç kimse!

hak edene merhamet gösterilir, hak etmeyene sadist olacaksınız bu dünyada. çünkü sonsuz merhamet yalnızca yüce allah'a mahsustur.

ve biz, allah değiliz.
Kesinlikle bu ülkede bazı suçların cezası idam olmalı. Tecavüz suçlularının nefes almaya hakkı yok!
O dediğin olmaz.
Çünkü olursa, belirli kesimden Bayaa Bi kelle gider.
Sen uzunun yerinde olsan kendi ayağına sıkar mısın?
Tecavüz suçları arasında (şahsi düşüncem) en spesifik suçtur. Üzerinde özellikle durulmalı ve diğer tecavüz suçlarıyla bir tutulmamalıdır. Masum ve savunmasız bir çocuğa bunu yapabilme yöneliminde olan kişi sapıktır, ruh hastasıdır. Kendisiyle empati kurulamaz, bu suçu işlemesine gerekçe sunamaz. Dolayısıyla cezai indirim alma hakkı da olmamalıdır fakat adalet ve hukukun eğilip, büküldüğü ülkemizde "olgun gösteriyordu, çocuk olduğunu anlamadım" gibi bir savunma bile suçlu için hatrı sayılır bir indirim almasını sağlayabilir.
penisleri özel bir heyet ve mağdur ailelerin gözü önünde keskin bir pala ve bıçak yardımıyla koparılıp bok parçası misali kara çuvala koyulup ailelerinin eline verilmelidir.
Ceza evlerimizin kendine özgu raconlari var bunlardan en onemlisi çocuk tecavuzculerini şişlemek gibi.
Tecavüz eden, çükünden sallandirilmalı. Taksim meydani olabilir, kizilay da olabilir, saat kulesinde olabilir vb.gibi.

ibretlik.

Evet
--spoiler--
bence tecavüz edene tecavüz edilme cezası verilmeli yani tecavüz eden kişiyi s*kebilmeliyiz bence.
--spoiler--

Aykoliğide kaybettik amk.
Erkek götü s*kmeye bahane arıyor.
Çüķün bile bir gururu olmalı.

Evet
Bunlar insan olamaz. Meydanlarda cinsel organlarından asılmalı.
görsel
Önce sikini böyle dövücen. sonra sal, 1 hafta gezsin cezaevi koridorlarında. Tekrar yakala, bu sefer sağ elini haşat et... sal bir hafta daha. Sonra Bi daha tut. bu sefer sol el. Bir hafta daha dolaşsın ay sonunda resimdeki çekiçle kafasını patlat ve tahtalı köye postala. Bütün bu gezdiği bir aylık süre zarfı içinde isteyen siksin isteyen dövsün isteyen kaba etlerine ufak kesikler atsın.
Hainlere ve çocuklara dokunanların başına neler geldiğini herkes bilir..

Eğer elimde yetki olsaydı, benim elime düşmektense meksika kartellerinin eline düşmeyi tercih ederlerdi..
aykolik iyice niyeti bozdu, gençlik ateşiyle herkese saplayacak galiba...
--spoiler--
aykoliğide kaybettik amk.
erkek götü s*kmeye bahane arıyor.
--spoiler--
aykolik iyice niyeti bozdu, gençlik ateşiyle herkese saplayacak galiba...

ne alakası var. kısasa kısas olur diye düşünmüştüm ama öyle 2 kere suç olur. hapiste yatar işte. niyeti bozmadım ve herkesle alakalı bir şey yazmadım ki manyak olmaya karar veren abi.
güncel Önemli Başlıklar